reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie - co planujecie?

ja wybieram tabletki na okres karmienia:):) a potem chyba plastry chociaż te ringi u nas są ostatnio bardzo polecane tylko nie wiem czy to do mnie przemawia:)
 
reklama
To póki co chyba jestem jedyna, która zdecyduje się na spiralkę:cool2: Jeszcze do końca nie zdecydowałam, ale mój gin już na ostatniej wizycie pytał jaką antykoncepcję planujemy po porodzie. Wcześnie stosowałam tabletki, ale moje libido spadło do zera:eek: Z gumką to nie do końca przyjemnośc.
Więcej dzieci nie planujemy, a zastrzyki i plastry mają taką samą dawkę hormonów co tabletki więc byłyby taki sam skutek na mój organizm. :confused2:

A tabletki dozwolone w czasie karmienia to Cerezzette;-)
 
U mnie spirala tez odpada, gumki uczulaja, po tabletkach wszystkich mam zawroty glowy i tyje przeokropnie
pozatym czytalam ze pr braniu teraz tabletek moje swedzenie mogloby powrocic wiec odpadaja na 100%

zastanawialam sie nad implantem ktory sie daje pod skore w rece(wstrzykuje). Dziala na 3 lata? musze wiecej o tym poczytac ale w anglii jest bardzo popularne a mozna go wyjac po krotszym czasie chyba. jak sie dowiem czegos wiecej to napewno napisze. :tak: no chyba ze ktoras z was wie cos wiecej?
 
Kasiiula dobry pomysł heheheh:tak:

Ja właśnie wczoraj zrobiłam obliczenie i u nas to już pół roku niet przytulania :szok:
I też już zaczęłam zagadywać mojego, ale on na tabletki kategorycznie nie chce się zgodzić, bo nie mam żadnej chemii w siebie ładować - jego argument.
Ja szczerze do tej pory tabletek nie brałam, bo nie czułam potrzeby, ale teraz trzeba trzeźwo myśleć, bo kurde na następne dziecko w szybkim czasie nas po prostu nie stać :sorry:
Także chyba przegadam mojego i postwię na tabletki.
Może przekona go info, że nie będę tak mu gderać, jak mam snp :laugh2:
 
ja będę chciała wrócić do tabl. W sumie po ślubie przestałam je brać i stosowaliśmy stosunek przerywany i się udawało. Dopiero jak się zdecyowaliśmy to zaszłam. Ale to też nie dokońca mi odpowiadało, bo mniejszą przyjemność sprawia jak nagle trzeba przerwać :))
 
tabletki można stosować w czasie karmienia ale mój gin bardziej poleca te ringi czy jak sie to nazywa wklada się to chyba raz na dwa tygodnie więc nie trzeba pamiętać jak o tabletce codziennie moja koleżanka używa tego i jest bardzo zadowolona można to wyciągnąć samemu w każdej chwili
 
reklama
U mnie spirala tez odpada, gumki uczulaja, po tabletkach wszystkich mam zawroty glowy i tyje przeokropnie
pozatym czytalam ze pr braniu teraz tabletek moje swedzenie mogloby powrocic wiec odpadaja na 100%

zastanawialam sie nad implantem ktory sie daje pod skore w rece(wstrzykuje). Dziala na 3 lata? musze wiecej o tym poczytac ale w anglii jest bardzo popularne a mozna go wyjac po krotszym czasie chyba. jak sie dowiem czegos wiecej to napewno napisze. :tak: no chyba ze ktoras z was wie cos wiecej?
mialam ten implant, niestety po roku musialam go usunac bo zaczelam miec krwawienia male lub plamienia non stop...co sie zdarza w chyba z tego co pamietam 10% przypadkow....ale one przeciez tez dzialaja na zasadzie uwalniania hormonow do twojego organizmu wiec nie wiem czy nie mialy bytakiego samego efektu na ciebie jak tebletki....najlepiej pewnie bylo by udac sie do poradni planowania rodziny i sie poradzic ja mysle, ze tak zrobie i wtedy sie zdecyduje
 
Do góry