reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie - co planujecie?

to u mnie w sumie sie udalo. dostalam cerazette, biore juz 1,5 mca i zadnego plamienia nawet... lekarz mnie o tym uprzedzil, ale nic sie takiego nie stalo :-)
 
reklama
Dzis zaczelam plamic a zostala jeszcze 1 tabletka :szok: Nie wiem o co chodzi :-( Czy to moze byc spowodowane przez branie tabletek przeciwbolowych-ketonal??
 
Ja karmie peirsia i biore tabletki Azalia. Je sie bierze ciurkiem bez 7dniowej przerwy. Jak narazie nie plamie. Ale jak przestane karmic to chce je zmienic na tansze.
 
ja też biore azalia i jak dla mnie są ok. Cena też w miare bo przed ciążą brałam droższe. Royanna jak będziesz u lekarza to oproś od razu o 3 opakowania, to jak będziesz w aptece to powiedz ze chce potrójną paczkę a wtedy one kosztują 80 zł. Ja nawet zapłaciłam 72
 
Dziewczyny, pytanie mam:sorry2:. Zaczęłam ten YAZ brać w pierwszym dniu cyklu, czyli 4 dni temu i nadal okres jest - słaby i lichy, ale jest:dry:. Tak ma być:confused:
Ja nie wiem, bo ostatnio jak brałam piguły to zaczynałam od środka cyklu, bo torbiele na jajnikach miałam:sorry2:
 
Dziewczyny, pytanie mam:sorry2:. Zaczęłam ten YAZ brać w pierwszym dniu cyklu, czyli 4 dni temu i nadal okres jest - słaby i lichy, ale jest:dry:. Tak ma być:confused:
Ja nie wiem, bo ostatnio jak brałam piguły to zaczynałam od środka cyklu, bo torbiele na jajnikach miałam:sorry2:

Normalne, ja mialam okres 7 dni ;-)
 
reklama
Mam takie pytanie co polecacie tabletki czy plaster.
Na razie nie chce miec drugiego dziecka, troche sie boje po moich komplikacjach po porodzie i jeszcze mam konflikt.
Zastanawiam sie wlasnie dlatego na jakims sposobami
 
Do góry