reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

reklama
Krwawienie naszczęście ustało, ale na pogotowie pojechałam. Wszystko jest OK, dali mi jakiś zastrzyk i kazali iść do swojego lekarza. Położna mówiła, że to reakcja uczuleniowa organizmu. Naszczęście trafiłam na tą co porud odbierała, fajna babka:-D
 
Gdy karmiłam piersią, lekarz ginekolog zalecił mi tabletki cerazette, kupiłam je ale niestety leżały tylko, jak przeczytałam ulotkę ze jak będą widoczne niepokojące objawy u dziecka to żeby zgłosić się do lekarza. hm.. Sam gin mowił mi zebym sie zatanowiła, tak mnie nastraszył.... że nawet kazał mi podpisać ze zgodziłam sie na te tabletki cerazette. Ja niewiem czy ten lekarz oszalał... no przez niego to w koncu nie wziełam zadnej tabletki z cerazette. Teraz juz nie karmie piersia a Córka ma 8 miesiecy i już normalnie biore Tabletki Harmonet :-)
 
Znowu krwawie, mam nadzieję, że to tylko szybsza miesiączka. Pocieszam się tym, że mnie brzuch tak nie boli jak przedwczoraj.
No i znowu hormonki do bani się okazały. I co ja teraz zrobie????
 
reklama
A ja brałam Novonette i co-wylądowałam w szpitalu na prawie miesiąc z zakrzepowym zapaleniem żył.Bo hormony zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych powodują zagęszczenie krwi.I tak się urządziłam.:szok:
 
Do góry