reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

jagna25

Mama Celinki ;)
Miasto
Lubin
Rozwiązania
0
nie wiem czym sie smaruje uczulenia kazde czym innym ale przemyj czystą wodą i staraj sie tego nie rodzrapac.
Myłam już z 10 razy, pomaga na chwilke:wściekła/y:. Czyba wsadze ramie i dupe do wody to nie będzie swędzieć;-). Najgorsze, że krwawie jak nie przejdzie do wieczora to na ginekologie jade.

reklama

jagna25

Mama Celinki ;)
Miasto
Lubin
Rozwiązania
0
Krwawienie naszczęście ustało, ale na pogotowie pojechałam. Wszystko jest OK, dali mi jakiś zastrzyk i kazali iść do swojego lekarza. Położna mówiła, że to reakcja uczuleniowa organizmu. Naszczęście trafiłam na tą co porud odbierała, fajna babka:-D

klik3

Styczeń 2008
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Rozwiązania
0
Gdy karmiłam piersią, lekarz ginekolog zalecił mi tabletki cerazette, kupiłam je ale niestety leżały tylko, jak przeczytałam ulotkę ze jak będą widoczne niepokojące objawy u dziecka to żeby zgłosić się do lekarza. hm.. Sam gin mowił mi zebym sie zatanowiła, tak mnie nastraszył.... że nawet kazał mi podpisać ze zgodziłam sie na te tabletki cerazette. Ja niewiem czy ten lekarz oszalał... no przez niego to w koncu nie wziełam zadnej tabletki z cerazette. Teraz juz nie karmie piersia a Córka ma 8 miesiecy i już normalnie biore Tabletki Harmonet :-)

jagna25

Mama Celinki ;)
Miasto
Lubin
Rozwiązania
0
Znowu krwawie, mam nadzieję, że to tylko szybsza miesiączka. Pocieszam się tym, że mnie brzuch tak nie boli jak przedwczoraj.
No i znowu hormonki do bani się okazały. I co ja teraz zrobie????

reklama

pam200

Styczniowa mamusia Oskara
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
A ja brałam Novonette i co-wylądowałam w szpitalu na prawie miesiąc z zakrzepowym zapaleniem żył.Bo hormony zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych powodują zagęszczenie krwi.I tak się urządziłam.:szok: