reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

reklama

jagna25

Mama Celinki ;)
Miasto
Lubin
Rozwiązania
0
A ja brałam Novonette i co-wylądowałam w szpitalu na prawie miesiąc z zakrzepowym zapaleniem żył.Bo hormony zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych powodują zagęszczenie krwi.I tak się urządziłam.:szok:
O matko. Musze uprzedzić mame, bo dostała na regulacje bo przekwitanie się u niej zaczeło, a miała problemy z zakrzepicą.
A co do leków z posta z MS2008, to normalka, moja mama co szła do lekarza to każdy co innego przepisywał i poprzednie odstawić kazał i tak przez rok.

pam200

Styczniowa mamusia Oskara
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Tak Aguś przez tabletki nawet we wypisie mi napisali choroba spowodowana przyjmowanie doustnych środków antykoncepcyjnych.Nie chce nikogo straszyć ale w życiu bym nie pomyślała że tabsy mogą człowieka niemal wykończyć.

pam200

Styczniowa mamusia Oskara
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Najlepiej poproś lekarza o skierowanie na badanie krwi z odp.parametrami.Wtedy lekarz na podstawie wyniku określi czy nie masz za gęstej krwi itp.

malenstwo23

Mama Kubusia:)
Miasto
Nie duże miasto
Rozwiązania
0
A u mnie sprawa wygląda tak:po porodzie miałam 2 zastrzyki jak kończył się czas działania tego 2 to zaczęłam brać tabletki.Nie czekałam na okres tylko od razu(uzgodniłam to z lekarzem oczywiście).W czasie działania zastrzyku nie miałam żadnych plamień czy krwawień.No i teraz we wtorek wzięłam ostatnią tabletkę z opakowania mamy piątek wieczór a ja nie mam ani plamień ani okresu....Chyba jednak jutro test sobie kupię ciążowy a w środę i tak do mojej pani doktor pójdę....Wydaje mi sie że ten zastrzyk jest ostry i on mi tak rozwalił wszystko ale jeszcze sie upewnię testem (oby wynik był negatywny!!!)A do lekarza i tak muszę iść po receptę.Biorę microgynon.Przed ciążą też go brałam.Pozdrawiam

niunia_2008

mama Wiktorii :)
Miasto
Amsterdam/Trzemeszno
Rozwiązania
0
moja koleżanka także po tabletkach miała za gęstą krwe, zemdlała i dostała martwicy prawej strony(nogi i ręki)
przez to ja nie mam zamiaru brać tabletek:baffled:
zastanawiam się nad spiralką mirena, może ma któraś z was??
chyba każda z nas jest inna i inaczej wszystko przyjmuje...

monika373

mama 2+2
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
moja koleżanka także po tabletkach miała za gęstą krwe, zemdlała i dostała martwicy prawej strony(nogi i ręki)
przez to ja nie mam zamiaru brać tabletek:baffled:
zastanawiam się nad spiralką mirena, może ma któraś z was??
chyba każda z nas jest inna i inaczej wszystko przyjmuje...
Ja miałam Mirenę po Zuzi.Działała 5,5 lat,może mogłabym mieć ją trochę dłużej ale zaczęła się zsuwać i trzeba było wyjąć i wtedy brałam Microgynon.
O Mirenie możesz poczytać też na forum.Mój organizm dobrze ją traktował,po kilku miesiącach zapomniałam o niej wogóle.Tylko że Mirena jest strasznie droga ok.6 stów,a może zwykła spirala?Działa też tak długo.Tylko że ja obawiam się że mi zaszkodzi bo mam uczulenie na metal.Na zastrzyk też chyba nie zdecyduję się.SAMA już nie wiem na co,na razie stosujemy naturalne metody.

reklama

kalka24

Zaangażowana w BB
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Witam.Zwracam sie do was bo nie wiem co w takiej sytuacji mam zrobić. Biorę tabletki, w niedziele powinnam wziąć ostatnią i miec przerwę 7 dniową, nie wiem co we mnie wstąpiło ale zadzwoniło mi przypomnienie wczoraj i zamiast zrobic przerwę to połknęłam tabletkę z nowego opakowania. Czy mam kontynuować te pozostałe 20?Nie miałam nigdy tak, że nie robie przerwy i nie mma pojęcia jak zareauguje organizm.
Miałyście taka sytuację?
Pozdrawiam

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry