reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

malenstwo23

Mama Kubusia:)
Miasto
Nie duże miasto
Rozwiązania
0
ja po porodzie brałam zastrzyki depo provera wzielam 2 a potem przeszłam na tabletki Microgynon i tak je biorę już ponad rok.I nie zamierzam zmieniać.Ja też nie mogłabym mieć spirali...

reklama
L

Layla

Gość
niunia_2008 ja stosowałam plastry(a takze chyba z połowe dosepnych na rynku tabletek i nuva ring) i z antykoncepcji hormonalnej zniosłam je najlepiej!kleiłam na tyłku,nie było problemów z odklejaniem,wazne zeby przetrzec czyms skóre,aby ja odtłuscic-tonik alkoholowy,perfumy etc...teraz mam nuvaRing,polecam równiez pod wzgledem wygody-cena jak plastry,nic nie czuc,ale niestety ja nie moge zażywac hormonów,źle je znosze ....i po wszystkich testach,wahaniach nastroju i libido ujemnym mam jedyną alternatywe- pozostaje wkładka z jonami miedzi,badz srebra...czy któras z Was ma doswiadczenie?boje sie ze wzgledu na opinie,ale tez zalety jej mnie ciągną...

jagna25

Mama Celinki ;)
Miasto
Lubin
Rozwiązania
0
niunia_2008 ja stosowałam plastry(a takze chyba z połowe dosepnych na rynku tabletek i nuva ring) i z antykoncepcji hormonalnej zniosłam je najlepiej!kleiłam na tyłku,nie było problemów z odklejaniem,wazne zeby przetrzec czyms skóre,aby ja odtłuscic-tonik alkoholowy,perfumy etc...teraz mam nuvaRing,polecam równiez pod wzgledem wygody-cena jak plastry,nic nie czuc,ale niestety ja nie moge zażywac hormonów,źle je znosze ....i po wszystkich testach,wahaniach nastroju i libido ujemnym mam jedyną alternatywe- pozostaje wkładka z jonami miedzi,badz srebra...czy któras z Was ma doswiadczenie?boje sie ze wzgledu na opinie,ale tez zalety jej mnie ciągną...
Ja mam wkładkę z hormonem, od roku. Jestem zadowolona, zakładanie troszkę nieprzyjemne, ale do zniesienia.

Do góry