reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

a mi sie wydaje ze skoro lekarze je przepisuja to czemus maja sluzyc i sa specjalne jedno skladnikowe jesli sie nie myle dla karmiacych, jesli sie myle poprawcie mnie. jest wiele kobiet ktore chca uprawiac sex a nie chca sie "kocic" jak myszki.

I zawsze tak wierzysz lekarzom w stu procentach :eek: ? W każdej gazecie co jakiś czas można przeczytać opowieść z gatunku horrorów na temat pokrzywdzonych pacjentów czy niedouczonych medyków. Synek mojej przyjaciółki, niemowlak, miał zapalenie spojówek, lekarka przepisała mu maść do nakładania na spojówki. Kumpela poszła z małym do apteki, farmaceutka zapytała „to dla pani ta maść, dlaczego na recepcie jest imię chłopca?” I wiesz co się okazało? Że lekarka przepisała przez pomyłkę wersję maści w stężeniu dla dorosłych :/ Gdyby nie czujna farmaceutka, moja kumpela zaaplikowałaby synowi maść z recepty i dziecku wypaliłoby oczy. Geez… :no: Dlatego myślę, że tabsy dla karmiących to jakieś grube nieporozumienie. Przecież kobieta karmiąca piersią nie powinna jeść niektórych rzeczy, nadużywać alkoholu, bo wszystko jest w pokarmie. A chemia z tabletek to już jakimś magicznym sposobem nie przeniknie?
 
reklama
To nie stosuj tabletek -Twój wybór ale nie krytykuj innych-każdy robi co uważa za stosowne
Zresztą od wielu lat wiele kobiet karmiących stosuje tabletki i jakoś nigdy nie słyszałam żeby coś się złego działo
 
Hello, gdzie wyczytałaś w moim poście jakąkolwiek krytykę :-D ? Zastanawiam się po prostu, bo też myślałam o przyjmowaniu tabletek dla karmiących, ale mam wątpliwości -_- I chciałam zobaczyć czy jakieś mamy mają podobne wątpliwości. Nie powiesz mi chyba, że to co mówię w kwestii tabletek i lekarzy jest total bez sensu :-(
 
Uważam ,ze skoro są dla karmiących kobiet to zostały tak stoworzone żeby nie szkodzić............
Teraz wszytko ma w sobie chemie poczynając od głupich ziemniaków
 
ewciu wiem ze bez podtekstu wiesz o co mi chodzilo (watek zamkniety)

Esti zgadzam sie z toba
Uważam ,ze skoro są dla karmiących kobiet to zostały tak stoworzone żeby nie szkodzić............
Teraz wszytko ma w sobie chemie poczynając od głupich ziemniaków


aOLA jak zalozysz to daj znac moze tez sie zdecyduje.
 
Jagna właśnie po zastrzyku są często problemy z zajściem w ciąże
Ja biorę Mercilon..................już od 4 miesięcy i czuję się super i nie tyje po nich, nie mam też żadnych wahań nastroju

Co do tabletek to pisałam że nie mogę ich brać.
Lekarz powiedział, że nie gwarantuje, że zastrzyk zadziała, poleca mi spirale:szok:, jako jedyny sposób antykoncepcji, po za gumkami:confused:.
I co ja mam teraz zrobić???
 
reklama
Do góry