reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

esti zastrzyk ponoć działa, ale musi być dobrze podany w mięsień, a mi go baba z przychodni z pudłowała.... tabletki brałam miesiąc i działały tylko, że źle się po nich czułam.
No i gumki są jeszcze, tylko my z W. sobie o nich przypomnieliśmy zawsze po (ups)
kilka znajomych mam założyło spiralę i nie narzekają choć znam przypadek, że i z nią kobieta zaszła w ciąże.
Chyba nie ma 100% metody.
I jak mówi moja koleżanka najlepiej wypić przed szklankę zimnej wody (hahaha)
 
reklama
ja przed ciążą brałam Yasminum-dobrze się po nich czułam, przytyłam ok2kg. Tylko że wystarczyło, że zapomniałam o jednej tabletce i...ups. Teraz nie chcę brać hormonów-wtedy jak brałam to tak naprawdę czułam że nie powinnam, bo to przecież nic zdrowego... Póki co karmię piersią a to do 6m-ca ponoć "działa". Tylko co dalej???
 
to fakt-przez pół roku się uchowałam, ale chyba czas najwyższy pomysleć o jakiejś innej metodzie:tak:i tak czytam Wasze wypowiedzi w tym temacie,ale jak widzę jest mały wachlarz mozliwości:dry:
 
ja po Piotrusiu planując drugie dziecko szybko stosowaliśmy tylko gumki Nie chciałam truć organizmu tabletkami No i miałam podejście=jak będzie wcześniej to będzie
 
reklama
Do góry