reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

aOla-ja mam podobne podejście. Nie chcę już brać tabletek z hormonami, więc jesli zajde w drugą ciążę to nie bedzie dla mnie tragedii-chce mieć drugie dziecko.
 
reklama
Dziewczyny, piszecie, że chcecie drugie dziecko. Ja chyba jestem dziwna, albo spełniłam się narazie jako mama, bo drugie dziecko mi narazie nie w głowie. Nie że nie chce więcej dzieci, chce ale za 3-4 lata, a może później.
 
Jagna to ja tez jestem chyba dziwna bo ja narazie nie chce miec wiecej dzieci moze kiedys za pare lat, ale na dzien dzieiejszy to nie bo mam juz swoja Natalke i chce sie nia nacieszyc. Ewa ja biore novinette i czy po tych tabsach trudno zajsc w cioze? ja sie nie znam bo nigdy wczesniej nie bralam, a co do dzieci to jak by sie przydarzyla wpadka to nie ma problemu tez bym sie cieszyla ale narazie Natalka to caly moj swiat, ale drugiego dzidziusia tez bym bardzo kochala ale jak ma byc planowany to dopiero za 3-4 latka musimy sie dobrze ustawic zeby im niczego nie brakowalo
 
Ewa ja biore novinette i czy po tych tabsach trudno zajsc w cioze? ja sie nie znam bo nigdy wczesniej nie bralam


miluniu, nie wiem czy trudno, gdyż to były jedyne hormony jakie ja brałam.... przed Julką żadnych nie brałam, potem po Juli te przez półtorej roku no i zaszłam w ciążę po 9 miesiącach od odstawienia. Skonczyłam brac w lipcu, a zaszłam w kwietniu. . Myślę, że może hormony taki po prostu mają na mnie wpływ . Może u każdego to jest inaczej.. jedna z Was pisała tutaj , że na nią wcale nei działają, a na mnie długo działały.. Staraliśmy się o Jakubusia i z miesiąca na miesiąc znów nic :baffled::baffled: ale się udało... :cool2:
 
miluniu, nie wiem czy trudno, gdyż to były jedyne hormony jakie ja brałam.... przed Julką żadnych nie brałam, potem po Juli te przez półtorej roku no i zaszłam w ciążę po 9 miesiącach od odstawienia. Skonczyłam brac w lipcu, a zaszłam w kwietniu. . Myślę, że może hormony taki po prostu mają na mnie wpływ . Może u każdego to jest inaczej.. jedna z Was pisała tutaj , że na nią wcale nei działają, a na mnie długo działały.. Staraliśmy się o Jakubusia i z miesiąca na miesiąc znów nic :baffled::baffled: ale się udało... :cool2:
I jaka rozbieżność, ja zabezpieczać tabletkami się nie mogę, bo jelita ich nie wchłaniają, a Ty 9 miesięcy po odstawieniu byłaś chroniona. Jakaś dziwna sprawa z tymi hormonami.
Byłam u innego lekarza bo mój mnie już wkużał:wściekła/y:, już w ciąży. Ten nowy stwierdził, że nie wchłaniam hormonów z układu pokarmowego, a jak wchłone to wątroba ich nie puszcza do krwioobiegu, jedynie zastrzyki, spirale i gumki mi zostały jako antykoncepcja. Po okresie idę na zastrzyk:-D
 
A ja niechce miec wiecej dzieci dwie córki mi wystarczą.A teraz mamy problem zapomniałam wziąś tabletek do rodziców i niewziełam jednej i to na samym początku opakowania.(POST MIESIECZNY CHYBA NAS CZEKA)
 
reklama
Do góry