reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

reklama
Mogą sie pojawiac plamienia czy miesiaczki ???:> bo z tego co ja pamietam to mnie wlasnie wkurzylo to, że ciągle coś ze mnie leciało...i je odstawiłąm, a ze nie karmiłam synka piersią bo pokarmu miałam mało to przeszłam na Yasmin, nie przytylam ale nie zrzuciłam prawie nic po porodzie... czyli cały czas jestem na plus z wagą ..
 
Ja miałam 2 zastrzyki żadnych plamień czy krwawień teraz jako że nie karmię już piersią przeszłam na microgynon i zobaczymy jak będzie.Wcześniej miałam i tak bardzo długie cykle i jestem ciekawa czy teraz z odstawienia będzie jakieś krwawienie.A przed ciążą brałam tabletki i jak je odstawiłam to w ciążę po jakichś 8-9miesiącach zaszłam.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was używa plastrów?
Bo mnie pod plastrem strasznie skóra swędzi a jak odkleiłam pierwszego to taką wysypke pod nim miałam:szok:. Nakleiłam drugiego i to samo. Tym razem nakleiłam na pośladku, myślałam, że laepiej będzie niż na ramieniu, ale to samo się dzieje.
Czy to normalne, czy to może reakcja alergiczna?
 
Zdjełam rano, a do lekarza ide w poniedziałek, odrazu dostałam krwawienie:wściekła/y:, więc coś jest nie tak z tymi plastrami, a mówiłam że chormony są nie dla mnie:dry: A wysypka i tak nie zeszła i swendzi jeszcze bardziej.
 
Aga jak mam sie nie drapać, jak to chol... swędzi. Wapno wypije jak wróce do domu, i myslałam o posmarowaniu chydrokortizonem, ale nie wiem.
 
reklama
Do góry