reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

e-stera - spirala mirena powoduje ze sie nie ma miesiaczek albo jest delikatne plamienie- sa dosc drogie ok1000zl.
nie ma co czytac forum bo ludzie niekiedy glupie rzeczy pisza, wiadomo ze zawsze moga byc skutki uboczne... ja jak bede teraz w kraju to bez zastanowienia zalozze sobie mirene, tylko teraz mam problem z lekarzem- bo do tego co chodzilam juz nie pojde:crazy:
 
reklama
Przy spiralce są bardzo obfite i długie miesiączki.A koleżance spirala wypadła właśnie przez obfite miesiączki i już nigdy się nie zdecyduje.
A czytałam różne opinie na forach bo tez się zastanawiałam.........................nie chwalą i jak zajdziesz w ciaże a laski zachodza przy spiralce to nie jest wesoło.A i są dwa rodzjae........metal też może uczulać
Wpisz sobie w google i poczytaj fora
Ale każdy inaczej znosi..............
Ja bym implant sobie chętnie wszczepiła pod skórę ale u nas tego nie robią

Nie ma super metody zawsze jest jakiś haczyk................
Ta wkładka Mirena jest całkowicie z plastiku i ma pojemniczek z hormonem, w skali Pearla ma wskaźnik 0,01. Więc dość niski.
Niunia ja też zmieniłam lekarza. Chol.. drogi jest ale w końcu zaczą coś robić. Zbadał mi poziom hormonów i mam mieć wypalankę, bo od czasów liceum żaden lekarz o tym nie wspomniał, tylko nystatynę mi dawali:wściekła/y::wściekła/y: Mam nadzieję że teraz będzie wszystko ok.
 
A to fajnie.....ja myślałam o innej spirali.
Ale bym i tak się nie zdecydowała osobiście........chodzi z jakimś plastikiem w środku.......to nie dla mnie;-)
Implancik-super bym się skusiła
 
Hej!
Mam takie pytanie czy któraś z was stosuje plastry Evra?
Ja właśnie zaczęłam i mam takie mieszane uczucia...nakleiłam go na ramieniu ale tak po środku a w ulotce pisze że w górnej części i nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. Po tabletkach miałam migreny i odstawiłam, a czy wy odczuwacie jasiek skutki uboczne po plastrach i jak to jest z tym odklejaniem?naprawdę się nie odklejają?
 
Hej!
Mam takie pytanie czy któraś z was stosuje plastry Evra?
Ja właśnie zaczęłam i mam takie mieszane uczucia...nakleiłam go na ramieniu ale tak po środku a w ulotce pisze że w górnej części i nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. Po tabletkach miałam migreny i odstawiłam, a czy wy odczuwacie jasiek skutki uboczne po plastrach i jak to jest z tym odklejaniem?naprawdę się nie odklejają?
Ja miałam, plastry, ale też po nich miałam migreny:-:)wściekła/y: raczej nie ma znaczenia gdzie na ramieniu przykleisz, byle na mięśniu. Tak mi lekarz tłumaczył.
Odkąd mam wkładkę nie mam migren i się lepiej czuję.
 
ja tez używałam plastrów ale jak dla mnie to porażka, wygodne są to fakt ale się odklejaja i brzegi sie brudzą na koniec tygodnia wygladały okropnie, ja je miałam latem moze przez upał sie przemieszczały zima pod ubraniem może bedzie ok.
 
ja tez używałam plastrów ale jak dla mnie to porażka, wygodne są to fakt ale się odklejaja i brzegi sie brudzą na koniec tygodnia wygladały okropnie, ja je miałam latem moze przez upał sie przemieszczały zima pod ubraniem może bedzie ok.
Nina ja miałam zimą i to samo się działo. A zmyć później ten klej. Mi jeszcze wyszła wysypka kontaktowa:baffled:

ja po tabletkach mialam migreny, odstawilam i teraz urzywamy prezerwatyw juz od roku. plastry dla mnie sa malo wiarygodne ...
Aga ja prezerwatywą nie wierzę. A zresztą co to za przyjemność czuć gumę;-)
Może będę jednostronna, ale naprawdę jeśli nie planujecie w najbliższym czasie dzieci to polecam wkładkę hormonalną. Czuć ból tylko przy zakładaniu i kilka dni po, ale teraz prawie po pół roku jest ok.
 
nie nie nie , nie dam sie przekonac w zyciu ... wolalabym zyc bez sexu .... swiadomosc ze cos we mnie siedzi chyba nie byla by dla mnie przyjemna czy w trakcie, czy po, czy wogole .... raczej nieeeeeeeeeeee
 
reklama
ja byłam za wkładnką-mirena, ale teraz wiem że chce mieć kolejne dziecko i nigdy nie zdecyduje sie na nią, sam lekarz mi powiedział że jesli chce się mieć dzieci to lepiej nie zakładać bo może wdać się jakaś infekcja.
właśnie mam plastry evra ale nie wiem czy je użyć:confused:
na tabletki nie zdecydowałabym się nigdy:no:

alonqa-mi lekarz powiedział że obojetnie gdzie na ramieniu, tylko z miesiącaq na miesiąc zmieniać ramie z lewego na prawe itd. nic nigdy nie słyszałam że trzeba na mięsniu:confused:
 
Do góry