reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

antykoncepcja po porodzie

gaga

uzależniona
ja powiedziałąm mojemu , że jak da mi sie wypasć to sobie urządzimy małe bara bara, ale ,muszę odpocząć, żeby nie usnąć w połowie ;D zuzaczek bierz sie za męża, albo raczej on za ciebie, a jak tak się sobie nie podobasz, to zgaście światło, wiesz najgorszy ten pierwszy raz ;D a podejrzewam że nie masz sie powodu niepodobać jak patrzę na te twoje cudne dzieciątka, po kimś muszą być takie super przecież

reklama
Ż

żużaczek

Gość
bbbbuuuuuuuuuuu... :-[ dzis rano próbowalismy. oczywiscie nic z tego nie wyszło :( moze ja powinnam isc do jakiegos lekarza?

anecik

Majowe mamy'09
Miasto
Kędzierzyn-Koźle
hej!!
Mój gin powiedział abym postarała się nie zasnąć mężowi w trakcie bo będzie mu przykro!!!
Wieczorami padam ze zmęczenia więc....
Co do wyglądu to po porodzie zrobiły mi się rozstępy i wyglądam też koszmarnie...
I mam stracha jak sobie przypomnę te 20 kilka szwów...

gaga

uzależniona
no z tym zaśnięciem to niestety prawda ja wieczorem też nie jestem zbytnio żywotna, ale bidok jest tak wyposzczony, zresztą ja też że czas coś z tym zrobić, dzis mąż ma urlop bo idziemy z naszą Pszczółka do pediatry więc może co odeśpie i pochulamy ;D

słowiczek

mama pisklaczków
Miasto
piękna okolica Poznania
Ja tam Żużaczka rozumiem z tą niechęcią.
Sama to przeżywałam po pierwszym porodzie. Mężuś czekał cierpliwie chyba pół roku.
Też chciałam się wybrać do jakiegoś lekarza. Ale z czasem wszystko przeszło.
A i dodatkowo obawy były związane z kolejną ewentualną ciążą. Wtedy nic nie stosowaliśmy.
Jednak CZAS w tym wypadku okazał się naszym lekarzem.
I chyba teraz też tak będzie.

Ż

żużaczek

Gość
słowiczku trochę mnie pocieszyłas. Ja po pierwszej ciązy nie miałam takich historii no ale i deprechy poporodowej nie miałam - mimo że pierwsze nie było planowane a Witek jak najbardziej. Sama nie wiem... stara już chyba za bardzo jestem :-[
Wogole nic! A dalej przeciez kocham mojego męża, nadal uważam go za mega przystojniaka....ale czuję sę jakby "FUNKCJA SEX" wykasował sie z mojego osobistego komputerka :-[

anikawi

Fanka BB :)
Ja chyba jestem zbyt zaobsorbowana Roksaną i przez nią też wykończona, do tego te problemy cyckowe, że szczerze mówiąc nawet nie mam czasu pomyśleć o seksiku. W środę idę na przegląd tzw. podwozia, bo dziś mija nam 6 tyg. i zobaczymy może w jakiejś wolnej chwilce hihihi, tak więc żużaczku nie stresuj się, samo przyjdzie.

honey_1

Początkująca w BB
Żużaczku masz prawo po tak dużym przeżyciu jak poród nie mieć ochoty na seks, według mnie to normalne. Musisz najpierw dojść do siebie zarówno psychicznie, jak i fizycznie, a u każdej kobiety przebiega to inaczej.Więc niczym się nie przejmuj tylko spokojnie czekaj, a ochota sama przyjdzie.

klinke

Zaangażowana w BB
ja odnośnie zastrzyku - uważajcie kobitki zanim się zdecydujecie szczególnie przy depresji poporodowej. Ten zastrzyk ją pogłębia. Generalnie prawie 90% kobiet skarży się po tym zastrzyku na chuśtwaki nastrojów. Moja siostra go brała i przeżywała koszmar -ciągła depresja. Po odstawieniu - przeszło jak ręką odjął.
Ja się zdecydowałam na spiralkę (Mirena). Niestety jest to kosztowna bo sama spiralka kosztuje 600PLN a założenie średni 400PLN - nie mniej jednak można ją nosić do 5 lat więc jakby podliczyć prezerwatywy lub inne środki to wychodzi na korzyść Mireny :) ;)

reklama

Mailen

Fanka BB :)
Ja też się zdecydowałam zastosować antykoncepcje (chociaz jeszcze mi nie w głowie jakos wogóle te sprawy, ale jakby nawet cos to....lepiej dmuchać na zimne hihi). Moja ginka odradziła mi zastrzyk, bo nie wiadomo jak organizm na niego zareaguje, a jakby były jakieś dolegliwości to przecież nie da się go odstawić, a tym bardziej wybiła z głowy spiralę, bo powiedziała, że jestem na to za młoda, szczególnie że to dopiero moje pierwsze dziecko i raczej nie ostatnie (ale to.......w dalekiej przyszłosci jesli juz) a że po tej spirali to poźniej róznie bywa z kolejnym ciązami itp.
Wiec coż mi pozostało tabletki dla karmiących;) Tylko że w sumie w trakcie ich brania jest duze prawdopodobienstwo ze okres sie nie pojawi, bo biarac je, nie robi sie 7 dniowej przerwy na okres, a u mnie nie dosc że się pojawił po tygodniu brania to do tego trwa juz 10 dzien!!!!:( To jakies chore :mad:

Do góry