reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

antykoncepcja po porodzie

reklama
U nas wczoraj wieczorem juz było tak milutko...........aż tu wreszcie mały się obudził i zaczął płakać i nici z całego zachodu :( ;) :laugh:
 
Mailen, to jest chyba najgorsze, robi się juz fajna atmosferka, a tu nagle płacz słychać i po atmosfrece ;D
 
Nam jakiś czas temu udało się. Pierwszy raz mamy za sobą... Były świece, dobre winko, muzyczka, tylko dzieciaczki coś wyczuły, że starzy chcą się ich szybciej pozbyć ( czyt. szybciej uśpić) jakoś marudziły długo. No ale się udało. Było nawet przyjemnie... ;)
 
A JA PO JEDNYM RAZIE ZNOWU ZASTÓJ. NIEEE CHCE MI SIĘ! To chyba jednak hormony i dobrze! Bo gozej ma moj maz... dla mnie to "wsio ryba"
 
reklama
Witam. Czy są tu kobiety które przyjmują tabletki antykoncepcyjne Cerazette? Jakie opinie? Jakie skutki uboczne?? Czy są przy nich zaburzenia miesiączki ?? Czy okres pojawi się przy nich czy nie a może będzie nieregularny?? Czy polecicie dobrego lekarza ginekologa w Rzeszowie? Czy ktoś chodził do pani doktor Link do: Ginekolog Rzeszów lekarz Kamila Chmiel - prywatnie i NFZ ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry