reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

antykoncepcja po porodzie

reklama
U nas wczoraj wieczorem juz było tak milutko...........aż tu wreszcie mały się obudził i zaczął płakać i nici z całego zachodu :( ;) :laugh:
 
Mailen, to jest chyba najgorsze, robi się juz fajna atmosferka, a tu nagle płacz słychać i po atmosfrece ;D
 
Nam jakiś czas temu udało się. Pierwszy raz mamy za sobą... Były świece, dobre winko, muzyczka, tylko dzieciaczki coś wyczuły, że starzy chcą się ich szybciej pozbyć ( czyt. szybciej uśpić) jakoś marudziły długo. No ale się udało. Było nawet przyjemnie... ;)
 
reklama
A JA PO JEDNYM RAZIE ZNOWU ZASTÓJ. NIEEE CHCE MI SIĘ! To chyba jednak hormony i dobrze! Bo gozej ma moj maz... dla mnie to "wsio ryba"
 
Do góry