reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

popieram opinie małgos w sprawie wiary i antykoncepcji tego zabrania kościol nie Bóg ale oczywiście to zawsze sprawa indywidualna każdego
 
reklama
Bardzo bardzo dziękuję Wam kochane za odpowiedzi na mojego posta.....doceniam i szanuję zdanie każdej z Was...
Beniaminko moja Ty mądra kobieto, bardzo wzruszyła mnie Twoja odpowiedź Tobie szczególnie chcę za nią podziękować.:tak:Najmocniej przemówiły do mnie słowa o umęczonej matce, bo to właśnie jest prawda.Jak wychować liczną gromadkę, dając im choćby odrobinę swojego czasu dziennie i nie być udręczoną, zmeczoną codziennymi obowiązkami.....tego właśnie nie chcę.Chcę pokazać moim dzieciom świat, nauczyć je co dobre a co ze, nie chcę aby życie ich tego uczyło....nie chcę....

Paradoksem w całej tej sytuacji jest fakt, że moje "prywatne" oddzielone od kościoła zdanie jst takie jak większości z Was. Nikogo przecież nie powinno obchodzić co i jak robię w sypialni z mężczyzną którego kocham.Tyle już tu napisałyście dałyście mi sporo do myślenia, muszę naprawdę poważnie podejść do sprawy...

Więcej do tematu nie wrócę....
 
Lilu ja biore antykoncepcje i nawet babcie do niej przekonałam. Argumentem nr1 było pokazanie jej takiej rodzinki która żyje bez antykoncepcji i mają 10 dzieci. Może i to nie jest nic dziwnego mieć tyle dzieci ale jak ma sie warunki a nie 68m2. W obecnej chwili tylko 2 z tych dzieci żyje jak człowiek reszta albo w więzieniu ( bo matka nie miała jak przypilnować) albo jako nastolatek zostalo rodzicem i teraz klepie słodką biede. A Mama wrak człowieka.
Ja takiego życia nie chce i chce wychować i wykształcić dzieci. Dlatego wybraliśmy antykoncepcje i nie chcemy więcej niż 2 dzieci bo nie będziemy w stanie zapewnić im dobrego startu.


A poza tym kiedyś kogoś to właśnie Bóg natchnął żeby wymyślił antykoncepcje.
 
no wlasnie finanse...
ja na prywatne przedszkole moich 2coreczek wydam za 4lata-ponad 90tys:szok::szok::szok:
kosmos jakis:eek:
bo to poczatek edukacji a co bedzie dalej:szok::szok::szok: na 100% za 20 lat studia beda platne.nie chce losowac,ktore dziecko pojdzie a ktore nie:no:
powaznie zastanawiam sie nad panstwowym przedszolem a ta kase przeznaczyc na dalsza edukacje:confused:

wlasnie dlatego antykoncepcja na tak, bo nie chce(raczej nie moge obie pozwolic):zawstydzona/y:
wiecej dzieci, zwyczajnie boje sie,ze nie bede w stanie ich dobrze wyksztalcic,podrozowac etc:-(a chce dac to, co sama otrzymalam od swoich;-)

moze to wyrachowane, ale taki niestety jest teraz swiat.polska- kraj o tak neistabilnej gospodarce i takich wzrostach cen..koszmar
a super by bylo miec wiecej dzieci...cala cudna bande:-D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny te ktore biora Azalie - jak sie czujecie i jak jest z tym tyciem? bo ja mam ja przepisana ale jeszcze nei biore - i jeszcze ile ona mniejwiecej kosztuje?
 
Marja, kosztuje nie całe 30 zł jak dobrze pamiętam :-) ja się czuję oki (chyba, bo jak sie wkurzam to mam powody a nie bez powodu) i nie tyję...dolegliwości żadnych nie miałam i nie plamiłam :-) ogólnie jestem zadowolona.. tylko Mąż mnie pyta po co biorę jak i tak... ;-)
 
A ja mam pytanie , jak przejsc z minipigulki na normalna?biore juz drugie opakowanie jednoskladnikowych, a poniewaz przestalam karmic, chce wrocic do normalnych pigulek, bynajmiej do czasu kiedy nie zdecyduje sie na cos innego...czy odstawic to cobiore teraz poczekac na miesiaczke i zaczac brac pierwszego dnia pigulki?dodam, ze nie mialam jeszcze miesiaczki, jakies jednodniowe plamienia i nic poza tym...pomozcie, bo zapomnialam spytac lekarki...
 
reklama
Do góry