reklama

Antykoncepcja po porodzie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2012' rozpoczęty przez rruurrkkaa, 30 Czerwiec 2012.

1. rruurrkkaa

rruurrkkaa Mama Misiatków

Dziewczyny już prawie wszystkie mamy swoje maluszki przy sobie i ciekawa jestem Waszych opinii na temat antykoncepcji po porodzie. Ja w poniedziałek idę do ginekologa na kontrolę po 6 tyg i absolutnie nie mam pojęcia jaką metodę antykoncepcyjną wybrać...
    A Wy na co się zdecydujecie?

2. agrafka80

agrafka80 Fanka BB :)

Ja chyba na razie jeszcze się na zadną "mechaniczną" metodę (spiralę itp) nie zdecyduję, więc z racji tego, że karmię pozostają chyba metody "gumowe" tylko :)

3. reklama
  4. buziak

buziak Fanka BB :)

ja gumkom nie wierze to raz.. a dwa gumki psuja zabawe i smaczek:-);-)

wszelkie hormonalne u mnie odpadaja, w zadne globułki i tym podobne bawic sie nie zamierzam.... wiec nie wiele mi pozostaje ;)

5. agrafka80

agrafka80 Fanka BB :)

buziak no to chyba tylko szklanka wody ci zostaje :)

6. xdorotaa

xdorotaa Fanka BB :)

A ja jako ze juz skonczylam swoj pierwszy poporodowy okres musze juz brac tabletki anty mam takie, ktore mozna brac przy karmieniu piersia -cerrazette - czy jakos tak kosztuja ok 50 zł.

7. Aylin

Aylin Fanka BB :)

dorota - u nas po 33 sa.
    Orientowałam sie juz tak przyszłościowo....

8. kasia580

kasia580 03.2007 i 06.2012

ja byłam kiedyś na plastrach ale przy takim słoneczku plastry to u mnie niekoniecznie wiec pewnie zostają mi tabletki albo zastrzyk...za 3 tygodnie pójde do swojego gina i wybierzemy cuś...a jak na razie zostaje lateks - którego oboje z S nie trawimy

9. hatszept

hatszept Fanka BB :)

A ja juz nie chce faszerowac sie hormonami...12 lat wystarczy...
    A kiedy zamierzacie zacząć sie kochać? Po przepisowych 6 tygodniach? nawet po cc? Ja miałam cc, ale tez dłuższa cześć porodu naturalnego za mną...było pełne rozwarcie i parcie przez 2 godziny, ale uszkodzen w tamtych okolicach nie ma chyba zadnych, wiec moze juz teraz (po 4 tygodniach) nie ma przeciwskazań...do gina idę 20.07, wiec jeszcze troche i stad te dylematy...

10. reklama
  11. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

ja po pierwszym porodzie wystarartowałam po 5 tygodniach teraz hmm mam jakiegos stresa w związku z tym.. a co antykoncepcji ide 11 do gina i cos wybiore tabletek nie chce bo u mnie po nich moglabym z rok bez seux chodzic zero chcicy mysle o spiralce albo wkładce bo zastrzyków u nas chyba jeszcze nie ma

12. Aylin

Aylin Fanka BB :)

madzia sa zastrzyki. Zdaje się ze raz na 3 msc sie bierze. I nie wolno sie spóźnić z kolejnym.

I tez mam dylematy co wybrać. Może implant? Ale nie wiem czy w polsce sa. Bo gumek też nie lubie....

Poleć forum