reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

reklama
Chciałam Wam powiedzieć że założyłam sobie wkładkę !!!!
Narazie jest ok choć trochę krwawię ciągle, ale brzuch po założeniu bolał chyba tak jak skurcze przy porodzie !!!!!
 
Hej! Ja wkładkę założyłam ponad m-c temu. Nawet po założeniu nic mnie nie bolało, póki co mogę powiedzieć REWELACJA:) chociaż też mam plamienia, czasami znikają a później znowu są ehhh
 
ja dostałam tabletki Azalia, bo karmię piersią i miałam zacząć brać od razu. Okres mam raz co 25 a raz co 43 dni, więc ciężko o wyliczenia, gumek nie mam zamiaru stosować:p
 
reklama
Witam, w czasie karmienia piersią dostałam pigułki Cerazette. Przestałam karmić i zostały mi dwa opakowania. Jeśli któraś z Mamuś byłaby zainteresowana zapraszam na PW.
 
Do góry