reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

reklama
Dziewczyny już prawie wszystkie mamy swoje maluszki przy sobie i ciekawa jestem Waszych opinii na temat antykoncepcji po porodzie. Ja w poniedziałek idę do ginekologa na kontrolę po 6 tyg i absolutnie nie mam pojęcia jaką metodę antykoncepcyjną wybrać...
A Wy na co się zdecydujecie?
Ja mam jeszcze trochę czsu na decyzję, ale podczas karmienia będę chyba brała takie spacjalne tabletki hormonalne, a potem to chyba spirala albo wkładka. Tak mi gino poleciła. Ale na razie za wczesnie na decyzję
 
ja wstępnie nastawiam się na tabletki :tak: ale czy są tylko jedne które można przy karmieniu piersią?
co do przytulanek to ja mam stresa na razie, do gina idę dopiero jak minie 7 tygodni bo brak terminów :wściekła/y: ale chciałabym zacząć wcześniej zwłaszcza że mężuś ma urodziny :sorry:
 
Ja mialam implant po Kubie i bylam bardzo zadowolona, w UK sa za darmo (jak kazda antykoncepcja) i je wybralam. Teraz tez sie nad nim zastanawiam:tak: ale jeszcze zobaczę
 
hmm.. to dałyście mi do myślenia z tymi tabletkami. Ja sama nie wiem, kiedyś brałam Jasmin i po nich przez peirwsze miesiace strasznie się wkurzałam,ale potem nie było efektów ubcznych, poza cellulitem strasznym :/
Ciekawe jak bedzie po innych..
 
reklama
Do góry