reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

TEZ SŁYSZAŁAM TEORIE ZE PO CIAZY LATWIEJ ZAJSC W KOLEJNA:tak:
Tak wiec radze uwazac;-):tak:

Aylin - Twoje podejscie mi sie podoba:rofl2: zyc nie umierac he he


A CZY ZNACIE JAKIES TABLETKI DLA MIGRENICZEK????
 
reklama
W teorie ,, karmiace w ciaze nie zajda '' wierzyla moja mama a efekt tej wiary wlasnie to pisze:-D:-D:-D.

No to ja jestem ta jedyna ktora o antykoncepcji myslec nie musi :-p zadnych tabsow , spiral, kondosiow , steresu itp.:-p Mnie tam zajscie w ciaze nie grozi;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
W teorie ,, karmiace w ciaze nie zajda '' wierzyla moja mama a efekt tej wiary wlasnie to pisze:-D:-D:-D.

No to ja jestem ta jedyna ktora o antykoncepcji myslec nie musi :-p zadnych tabsow , spiral, kondosiow , steresu itp.:-p Mnie tam zajscie w ciaze nie grozi;-):tak:


Mnie też nie - próbowaliśmy już kilka razy i doooopa wielka. Rodziłam przez cc przecież, a boli mnie wszystko jak dziewicę :szok:. Wściekła jestem bo chcicę mam nieziemską. Recepta na tabsy (Yaz) wisi na lodówce, ale chyba nie ma sensu kupować bo i tak nic z tego.

Ja z jednej strony muszę poczekać z drugim brzdącem bo po cc to dopiero za 6 miesięcy mogę następne. A z drugiej to strasznie bym chciała drugie mimo, że na początku ciąży zarzekałam się że niegdy więcej. Ale ten stan jednak bardzo mi się spodobał - brak mi tych kopniaczków jak nie wiem co :-). No ale ryzykować nie będę. Odczekam swoje i potem się pomyśli. Może do tego czasu przestanie mnie boleć.
 
No to ja jestem ta jedyna ktora o antykoncepcji myslec nie musi :-p zadnych tabsow , spiral, kondosiow , steresu itp.:-p Mnie tam zajscie w ciaze nie grozi;-):tak:


oj zebys sie skarbie nie zdziwiła ;))

Znam kobitke, ktora adoptowała dziecko bo na swoje szans nie było ;(((
A potem urodzila 4 swoich:-)
"Odblokowało sie";-) .
 
Ja biore AZALIE niby bierze sie ja ciagiem bez zadnych przerw i dla mnie bylo wielkiem wybawieniem jak gin mi powiedzial ze nie bede miec okresu przy braniu tych tabsow, a tu dooopa wczoraj dostalam miesiaczke, niby moga byc lekkie plamienia przy tym ale ja normalnie krwawie...
 
reklama
Do góry