reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

Aylin i jak? zauważyłaś jakieś skutki uboczne? bo u mnie dwa razy rano (biorę tabletkę na noc) w toalecie na papierze była krew tzn. nie taka "żywa" a raczej mokry papier normalnie jest bez koloru a ja miałam różowy :dry:
 
reklama
kasia. natka ja biorę Azalię, to tez jest minipigułka i gin powiedział, że niestety często występują plamienia

co do seksu to ja dopiero w czwartek dostałam zielone światło i o ile gra wstępna po takiej przerwie była boska to sam seks nienajlepiej, strasznie sucho, mam nadzieję, że to przejdzie
 
Mi ginka zaproponowała minipigułkę Yaz. Miałam wziąć z tym cyklem, ale przeczytałam w ulotce, żeby uważać gdy w ciąży występowały plamy na twarzy od słońca. A ja przecież je miałam. I postanowiłam zacząć je brać dopiero od września lub października (usunę tez w międzyczasie nadżerkę) a wtedy słońce nie będzie już takie agresywne.

Koleżanka jest z nich zadowolona.
 
mi po pigułkach plamy wątrobowe na twarzy powyłaziły straszne i później to już tak było że nawet najmniejsze słońce je wywoływało !!!!
 
Aylin i jak? zauważyłaś jakieś skutki uboczne? bo u mnie dwa razy rano (biorę tabletkę na noc) w toalecie na papierze była krew tzn. nie taka "żywa" a raczej mokry papier normalnie jest bez koloru a ja miałam różowy :dry:

przepraszam, dopiero teraz zauważyłam post.
Na razie nie. Ale krótko biore - 2 tydzień więc dam znac jak jakies plamienia wyjda.
 
reklama
Zaza ja mam ten sam problem, tez biore ta Azalie, miesiaczki dostalam normalnie, po dwoch tyg brania tych tabsow, niby nie bylo tego duzo ale trwala tyle samo co okres no i byla czysta krew(sorry za dokladnosc) No i jezeli chodzi o sex u mnie identycznie gra wstepna okej pozniej boli, wlasnie tak jakby bylo sucho tam albo jakbym byla za ciasna;-);-) takie mam uczucie.... mam nadzieje ze przejdzie
 
Do góry