reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

Snoopy hahah chetnie bym sie zamienila tzn, wolalabym Twoja "przypadlosc" bo u mnie to iskry beda szly niedlugo....:sorry2::sorry2:
Zaza masz racje ja tez zainwestuje w taki żeluś:-)
 
reklama
Hej.
Mi też gin polecił wkładkę mirenę. Jest to koszt ok 1200 zł na 5 lat ale plus jest taki że działanie ogranicza się tylko do samej macicy. Nie znam nikogo kto to stosował ale gin mówił że zakłada ich ok 50-70 rocznie i żadna pacjentka nie narzekała. Ja osobiście rozważam założenie tego ustrojstwa chociaż obawiam się tego jak zareaguje mój organizm a szkoda by było założyć i zaraz usuną i być w plecy te 1200 zł.
 
ja tez biore Yaz i jak mam ochote na sex to w dzień a jak przychodzi wieczór to mi przechodzi i generalnie pożytku z tabletek na razie nie było :) nie wiem czy to przez tabletki tak mnie wyciszyło bo wcześniej to byłam niewyżyta...może te hormony muszą się unormować??
 
Dostałam dzisiaj @ (hurra :-p) dzwonię rano do gina, zeby się umówić na założenie, a on mi mówi, że za 2 godz. wyjeżdża (określił to jako niefortunny zbieg okolicznosci) i wraca dopiero w poniedziałek :baffled: I czy możemy to przełożyć na przyszły miesiąc? :-( Zgodziłam się choć niezbyt chętnie. Powiedział więc, że może spróbujemy w poniedziałek. I tu moje pytanie do dziewczyn które mają wkładkę...czy jak się zakłada pod koniec @ a raczej na sam koniec to boli mocniej??
 
Hej kobietki, wkoncu mam troche czasu zeby napisac.
Od pewnego czasu a raczej od kolo 3mscy mam pewnien problem w okolicach intymnych, nie wiem kogo zapytac a wiem ze na was mozna liczyc. Chodzi o to ze podacz stosunku bardzo bardzo mokro w tych okolicach mam co dla mnie jest to bardzo niekomfortowe i przez ta sytuacje blokuje sie. nie wiem co mam robic. Moze poradzicie cos? Czy to moze przez tabletki?
 
Wczoraj byłam u gina, założył mi wkładkę...nawet nie poczułam kiedy :szok: Jestem mega zadowolona :-) Zrobił mi od razu usg i wszystko jest w jak najlepszym porządku :-) Za miesiąc do kontroli :tak:

Ja to się naczytałam o bólu przy zakładaniu, bólu po założeniu i w ogóle nastawiłam się na najgorsze, a tu nic. Jakbym miała zwykłe badanie :-) Polecam :tak:
 
reklama
Do góry