reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

Jak dla mnie naturalne metody antykoncepcji to uda sie albo nie:sorry2: tyle rzeczy wpływa na cykl stres zmiana klimatu ,choroba leki itp ze naprawde trzeba miec cykle jak w zegarku i byc bardzo dokładnym nawet pedantycznym by na tym sie opierac...
Ja samam mam dylemat bo wiecej dzieci w planach nie mam i mam dosc ograniczone mozliwosci antykoncepcji ....tabletki testowałam przerozne i zawsze w moim organizmie wywoływały skutki uboczne ....
Spirala tez odpada bo mam nawracajace miesniaki i torbiele i bardzo krwotoczne miesiaczki i spirala przy takich rzeczach odpada,powiem wam szczeze ze najchetniej jajniki bym sobie podwiazała ......nic bede rozmawiac z moim ginem zobaczymy co on mi ''zaproponuje ''znajac stan mojego zdrowia ...
 
reklama
ja tez myslalalam o mini tabletce, bo chcialabym karmic piersia dosc dlugo, a mam wstret generalnie mowiac do antykoncepcji hormonalnej, mam nadzieje, ze 1 hormon nie bedzie az tak zly. zastanawia mnie tylko jaki jest wskaznik pearla przy stosowaniu tej metody ?

mowi sie ze moze nie byc skuteczna w 100 % ale jak jest naprawde ?
 
Ayni nie ma metody % skutecznej... chyba że nie współżycie a tak każda metoda niesie za sobą skutki zajścia w ciażę...
 
Koleżanka, która teraz jest po porodzie pytala się swojego ginekologa o ten zastrzyk na 3 miesiace... to lekarz jej powiedział, że tak mlodej osobie (jest po 30) nie jest zalecany a poza tym jest zbyt intelinegtna, zeby to wziąć...:baffled:cokolwiek to oznacza... dużo jej nie powiedział, ale przepisał tabletki...
 
Ja narazie stopuję z produkcja dzieci wiec naturalne metody apsolutnie nie wchodza w gre.Biore juz od kilku dni cerazette,bo to trzeba z 8 dni przed zaczac brac.6 tyg własnie mineło ale jeszcze nic nie było bo połóg miałam bardzo długo a zaraz po nim przyplatał mi sie okres i mam jeszcze jakies plamienia a i tak bym na sexowanie nie miała ochoty bo ostatnie dni padam na pysk i nie w głowie mi uciechy cielesne.
 
Beacia ja po tym cerazette miałam plamienia przez pierwsze 4 miesiące, tak że się nie przejmuj jakby co:tak:
Brałam go 2 lata i byłam zadowolona, bo 9 miesięcy ciąży i 2 lata cerazette nie miałam @. Strasznie mi się nie podobało jak w końcu przyszła:-D
Mnie namawiali teraz w szpitalu, ze względu na planowane CC podwiązanie jajników, ale............ najpierw myślałam, że fajna sprawa, ale później dziwnie się poczułam! Dzieci już nie będę miała, ale tak świadomie się wykastrować, no jakoś nie mogłam:baffled:
25 października mam wizytę u gina, ciekawe co mi zaproponuje. (tak ap ropo mój celibat wynosi już 6 miesięcy, i zaraz szału dostanę!!!;-))
 
reklama
Beacia ja to znowu taka wyposzczona, że hej :D mam ochotę, ale dopiero 3 tygodnie po porodzie:tak:

Axarai to mnie zmartwiłaś jak takie plamienie występuje to kaplica... jestem ciekawa co mi zaproponuje lekarka 25 października
 
Do góry