reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

antykoncepcja po porodzie

Dołączył(a)
19 Listopad 2010
Postów
10
Miasto
Bristol
Witajcie kochane mamusie. Moje malenstwo ma juz prawie trzy miesiace i nadszedl czas na lepsze srodki anty niz gumki. Nie planuje na razie drugiej ciazy, ale nie ukrywam, ze sie pojawi za jakis czas. Nie potrafie sie zdecydowac co powinnam zaczac stosowac. Wczesniej bralam tabletki, ale juz nie chce. Chodzi mi implant po glowie. Czy ktoras juz miala? Prosze o jakies porady. Pozdrawiam i gratuluje pociech.
 
reklama
Witam, w czasie karmienia piersią dostałam pigułki Cerazette. Przestałam karmić i zostały mi dwa opakowania. Jeśli któraś z Mamuś byłaby zainteresowana zapraszam na PW.
 
Do góry