reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po...

reklama
bodzinka- chyba dużo zależy od zaufania jakim darzy się partnera. Jeśli jest choć cień wątpliwości to nigdy się nie rozluźnisz
 
Się wtrącę, bo temat "wpadkowy" ;) Jeszcze do niedawna (po porodzie) strasznie się pilnowałam, bo wiedziałam, że chcę odczekać min. rok przed kolejną ciążą. A wczoraj sobie uświadomiłam, że przelatują mi przez głowę myśli typu: "a w zasadzie... rok rokiem, ale jakby coś się wcześniej udało, to czemu nie..." :/ Chyba spadł mi już poziom ciążowych hormonów, a mój organizm desperacko ich potrzebuje ;) Zobaczymy, jak to się skończy. Ostatnio mam coraz częściej wrażenie, że ktoś naszym życiem kieruje i średni mamy na nie wpływ ;)
 
ja zeby nie dwie cesarki to juz bym sie starala o trzecie:-D
no i ja podobnie, tylko jeszcze by nie te problemy z macicą, nie dość że mam ją dwurożną to jeszcze ona takie cóś wydziwia, widzę przerażenie w oczach męża jak zaistniało podejrzenie gdyby coś było ze mną poważniejszego, to że on na trzecie dziecko jak by nie miał szans, okropnie się zmartwił... ale teraz to na pewno chcę wzmocnić swój organizm, by dla trzeciego dać to co mi jeszcze zostało najlepszego :) (oczywiście miłości)
 
Ja biorę tabsy mimo,że kiedyś mówiłam sobie że nie będę łykać,ale chce pocesarkowo sobie chwilę odpocząć :-) Gumek nie lubię i też banie miałam bo kilka razy po porodzie użyliśmy i stres był nie wiem czemu i odbijało się to na naszym pożyciu bo mnie paralizowało i nie chciałam się kochać.Później zaczęłam brać tabsy i hm mniej mam stresa ale czasami myślę o tym że przecież nie ma 100% anty i różnie może być.Mój chciał przerywany,ale to to w ogóle nie wchodzi w grę bo dla mnie przerywany to tak jak by było a środku ze względu na to że wojowniki tez są w tym płynie eja..... jakims tam Bodzinka pisała w jakim :-)
 
Dziewczyny - podziwiam za odwagę. Ja bym po każdym przerywanym biegała do apteki po testy ciążowe :-D
U mnie królowały tabsy i długo je brałam. Przy okazji wyregulowały mi cykl, bo miałam z tym straszny problem - potrafiłam nie mieć okresu przez 2 miesiące. Potem odstawiliśmy na pół roku i zaczęliśmy starania, a teraz jedziemy na gumkach, bo chcemy jeszcze o jednego dzidziusia się starać. A potem się zastanowię nad jakąś solidniejszą niż gumki antykoncepcją.
 
Ja przestałam brać antytabsy,przeczytałam w końcu ulotkę nie dawno i wyczytałam w działaniach niepożądanych o wypadaniu włosów :-/ Przestałam małemu dawać mleko z cyca w nocy :-((( (ciężko było odstawić,ale nie jemu ciężko tylko mi) i stosuje taki płyn do wcierania we włosy.Byłam u gina i mam receptę na Sylvie 20 stosuje ktoś może???
 
reklama
Dziewczyny - podziwiam za odwagę. Ja bym po każdym przerywanym biegała do apteki po testy ciążowe :-D
U mnie królowały tabsy i długo je brałam. Przy okazji wyregulowały mi cykl, bo miałam z tym straszny problem - potrafiłam nie mieć okresu przez 2 miesiące. Potem odstawiliśmy na pół roku i zaczęliśmy starania, a teraz jedziemy na gumkach, bo chcemy jeszcze o jednego dzidziusia się starać. A potem się zastanowię nad jakąś solidniejszą niż gumki antykoncepcją.

Ja tez bym pewnie latała po testy,dlatego wolę tabsy ale dlatego też,że wyregulują mi cykl,bo nigdy w życiu nie miałam regularnie hehehhe
 
Do góry