reklama

Antykoncepcja po...

ewa86

Mama Trójki
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ainah, ja miałam 41 dni najdłużej. Anka pisała, że miała 3-tygodniowe opóźnienie i u lekarza okazało się, że pęcherzyk nie pękł - dlatego nie było miesiączki. Dostała tabletki i mies. przyszła. Więc może zrób test, jak będzie negatywny, to idź do lekarza :)

reklama

ainah21

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Dzieki Ewa, czyli jednak trzeba zaingerować żeby @ się pokazała, właśnie o to mi chodziło :)
To teraz tylko test i ew. lekarz.

Ha-NN-aH

BB fan
Miasto
Het het daleko...
Rozwiązania
0
Idę dzisiaj sprawdzić Mirenę. Założlam 4 miesiące temu, a miałam przyjść po 3 miesiącach.
Musze powiedzieć że bardzo dobrze mi służy!! Okres się skrócił w końcu i trwa teraz 3-4 dni, a nie jak wcześniej 5-6 a nawet 7 dni.

Elena

Grudniówka 2010
Rozwiązania
0
Ja mimo wszystko i tak bym się nie zdecydowała na spiralę.

Bodzinka

Lekko Stuknięta Mamuśka;)
Miasto
SZ
Rozwiązania
0
A jaka jest różnica???? Ja myślałam o Mirenie ale koszt mnie odstraszył..No i tam chyba jednak są hormony???? A ja na nie żle reaguje...

Elena

Grudniówka 2010
Rozwiązania
0
Chciałam napisać wkładką, ale jakos nie byłam pewna. W każdym razie ja bym się bała jakiś infekcji i takich tam. Znam jedna(znaczy znałam, bo nie chcę jej znać), która miała spiralę, i była źle założona. Coś jej sie tam stało, a po wielu latach ona zaszła w ciążę pozamaciczną. Może to głupio zabrzmi, ale to chyba było za karę, bo nieźle namieszała w moim życiu.

reklama

Ha-NN-aH

BB fan
Miasto
Het het daleko...
Rozwiązania
0
Elena
Mirena TEORETYCZNIE działa na 2 sposoby. Tak jak zwykła spirala + hormnon który stopniowo uwalnia, hamuje owulacje i zmienia środowisko w macicy, co uniemozliwia zagnieżdzenie się.
Pisze teoretycznie, bo wczoraj byłam na kontroli Mireny i co sie okazuje. Jest dojrzewający pęcherzyk:szok:. Dzialanie wkładki jest ale nie hamuje owulacji.
Byle bym do 40-stki nie miała gromadki dzieci przy tych moich niezniszczalnych pęcherzykach hehe.

Co do infekcji, to nie wiem czy piszesz o tych w pochwie czy w macicy. ja miałam notoryczne stany zapalne. TERAZ JAK RĘKĄ ODJĄŁ!!!!
Te zwykłe spirale podobno uczulają (miedź i srebro) a Mirena (plastik) nie. Ja jestem uczulona na wiele rzeczy (alergie kontaktowe) ale na to reaguję super.

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem