reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja-tabletki Vibin-pominięcie 2 tabletek

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2020
Postów
2
Witam! Mam pytanie do kobiet które zażywają tabletki Vibin lub orientują się w temacie i są w stanie mi pomóc.
A więc tabletki zaczęłam stosować od niedawna czyli mam za sobą cały jeden listek czyli 28 tabletek i cały jeden rządek żółtych tabletek z drugiego opakowania.
Zapomniałam przyjąć ostatnio czwartej tabletki z pierwszego rzędu czyli w piątek i zażyłam ją dopiero w sobotę, jak liczyłam przyjęłam ją po 13 godzinach później tą sobotnią też wzięłam i w niedzielę oraz poniedziałek również brałam regularnie, aż do momentu jak w wtorek znów zapomniałam wziąść tabletki czyli to przypadała pierwsza tabletka z drugiego rzędu a w poniedziałek czyli dzień wcześniej miałam stosunek z finałem '' w środku '' i choć w poniedziałek tabletkę przyjęłam to boję się że mogłam zajść w ciążę przez to że na drugi dzień o tej tabletce zapomniałam i wzięłam dopiero w środę spóźnioną o 14godzin.
Do wykonania testu jeszcze muszę poczekać i troszkę się boję ale może ktoś miał podobna sytuację? I wie czy są duże szanse na ciąże?
 
reklama
Spokojnie, owulacja nie jest na zawołanie i pominięcie jednej tabletki nie musi odrazu organizmu do tego zmobilizować. Teraz przez kolejny tydzień dwa po prostu się dodatkowo zabezpieczaj, popracuj nad systematycznością w zazywaniu i dla własnego spokoju zrób test po tym czasie.
 
Do góry