reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja-tabletki

Zaczęłam brać tabletki Vibin, czuje się naprawdę dobrze, bałam się o skutki uboczne, które są tak często opisywane, a u mnie nie ma żadnej różnicy :) Dużym plusem jest też cena.
 
reklama
Zaczęłam brać tabletki Vibin, czuje się naprawdę dobrze, bałam się o skutki uboczne, które są tak często opisywane, a u mnie nie ma żadnej różnicy :) Dużym plusem jest też cena.
Biorę je już od dłuższego czasu i tez bardzo dobrze toleruję. Praktycznie zero skutków ubocznych od początku. Jakies niewielkie plamienie na początku i to wszystko.
 
Może spróbuj pola ring? Nie wchłania się przez układ pokarmowy, nie trzeba pamiętać o tabletkach i nie wpływa na mase ciała.
 
Mój lekarz mówi, że od tabletek się nie tyje, tyje się od jedzenia. Może się zdarzyć, że przy tabletkach gromadzi się woda w organizmie, ale dobrze dobrane hormony raczej tego nie powodują. Ja przy vibinie nie przytyłam ani kg. Tzn. waga od zawsze mi się waha +/- 2kg i to się nie zmienia bez względu na to czy biorę pigułki czy nie.
 
Witam
Czy możecie polecić mi metodę antykoncepcji po której się nie tyje?
Od antykoncepcji się nie tyje. Tyje się od zbyt wysokiej podaży kalorii. Może tak być że hormony spowodują większy apetyt ale tylko od Ciebie zależy czy się temu poddasz czy nie.
Ja polecam krążek nuvaring
 
reklama
Do góry