reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja-tabletki

Dołączył(a)
4 Styczeń 2017
Postów
7
Czesc. Od tygodnia biore tabletki Angiletta. Od 3 dni mam koszmarny bol glowy polaczony z mroczkami przed oczami. Wczoraj to az wymiotowalam z bolu.. jak myslicie czy to przejdzie czy powinnam pojsc do ginekolog po inne tabletki? To moja pierwsza antykoncepcja w takiej formie i czytalam ze organizm musi sie przyzwyczaic, ale jak dlugo?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lepiej idź do lekarza.
Na tabletkach pisze ze mogą wystąpić jakieś skutki uboczne
Moze każdy organizm inny ale ja bralam jakis czas Naraye i takich jazd nie miałam wiec może Ci nie podpasowaly
 
Lepiej skonsultuj to z gin. Ja chyba ze 3 razy zmieniałam tabletki właśnie przez bóle głowy. Trafiłam w końcu na takie co aż tak bardzo mnie głowa mnie nie bolała, brałam je kilka lat. Ostawiłam i na świecie pojawiło się drugie dzieciątko. Od lipca br. to jest ok. 4 m-ce po porodzie założyłam wkładkę i jest rewelacyjnie.
 
reklama
Cześć dziewczyny. :) nigdy nie brałam tabletek, a po porodzie chciałabym zacząć coś stosować... Czy tabletki trzeba brać faktycznie codziennie o stałych porach?
Mogę mieć z tym problem więc chcę się upewnić czy nie lepiej założyć wkładkę...
 
Do góry