reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

ANTYKONCEPCJA w czasie karmienia piersią

kora10

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
:confused::sorry2:Karmię Adrianka 5 miesięcy ,po 2 miesiącach dostałam miesiączkę .Chciałabym się zacząć zabezpieczać bo mam już 2 szkrabów i 2 cesarki więc nie chciałabym więcej.Mój lekarz powiedział ,że tylko globulki i prezerwatywy ,niestety jestem uczulona na lateks a globulki są strasznie niewygodne:)baffled: bo trzeba je założyć pół godziny przed):no: Może poradzicie mi coś może są jakieś BEZPIECZNE tabletki

reklama

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Sa tabletki cerazzete dla kobiet karmiacych, wiecej informacji znajdziesz w dziale "troche intymnosci"

kora10

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
wielkie dzięki za odpowiedz a czy ty ich używałas

mija79

Patrysiowa mama
Rozwiązania
0
Ja ich używałam od 5 tyg po porodzie.T jedyne tabletki które mozna brac karmiąc piersią.

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
jedyne plastry dostepne plastry na polskim rynku to plastry EVRA ale ich nie wolno stosowac podczas karmienia piersia.
Tak jak pisalam z takich metod (hormonalnych) mozna stosowac jedynie cerazzete (ma najmniejsza dawke hormonu).
Ja ich nie bralam, bo krotko karmilam piersia. Teraz biore yasmin.
a wiecej na temat tych tabletek znajdziesz tutaj:
https://www.babyboom.pl/forum/troche-intymnosci-f15/co-sadzicie-o-tabletkach-cezarette-3875/

przypomnialam sobie ze mozesz zalozyc spirale.
A poza tym proponuje szczera rozmowe z ginekologiem.

Rozwiązania
0
Wiem ze Minipigulka jest Ok podczas karmienia piersia..tylko jesli chodzi o polykanie to trzeba z nia sie pilnowac jeszcze bardziej niz ze zwyklymi tabletkami :-p
Zapytaj lekarza o spiralke bez hormonow..

elfica

elfica
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Witaj

ja właśnie 2 miesiąc biorę tabletki cerazette póki co nie narzekam :)

reklama
Rozwiązania
0
.. Biore Cerazette juz ponad rok..do tej pory karmie piersia (50% posilków), nasz Synek ma 16mcy. Nie narzekam, zadnych dolegliwosci..no i brak okresu tez mi odpowiada. Mamy juz dwojeczke, wiec na razie nie chcemy wiecej ;-))..pozdrawiam!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry