reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja z plastrami Evra

Dołączył(a)
4 Styczeń 2015
Postów
1
Mam pytanie używam tych plastrów jestem przy 2 opakowaniu, i przy pierwszym opakowaniu miałam lekkie plamienie przez jeden dzień 3 dni po miesiączce. Przy drugim opakowaniu miałam plamienie po 7 dniach po miesiączce i trwa już 3 dni. Dodam jeszcze że raz zapomniałam przykleić plasterek bo byłam poza domem ale od razu na drugi dzień go przykleiłam. Czy to może być ciąża? Bo słyszałam że dużo kobiet zaszło w ciąże przy tych plastrach...
 
reklama
witam

ja kilka lat temu używałam tych plastrów (nie zaszłam w ciążę) ale przestałam używać gdy na skórze zaczęła pojawiać się wysypka (w miejscu naklejenia plastra) poza tym ciągle się przesuwały a wtedy na skórze miałam brudne plamy od kleju, zmieniłam wtedy na krążki Nuva-Ring i z nich byłam bardzo zadowolona, uważam że są naprawdę świetne i nie trzeba się obawiać że wypadną bo wystarczy wtedy opłukać i można znowu założyć, co do plamień to często pojawiają się gdy źle stosujemy antykoncepcję ale jeśli pojawiły się zamiast krwawienia warto udać się do ginekologa i dla pewności zrobić test, żaden system antykoncepcyjny nie chroni przed ciążą w 100%
 
Do góry