reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

reklama
Zadałam już pytanie na tym forum o którym pisałam, przeczytałam ulotkę dokładnie i nie ma tam nic o gorących napojach.
Skoro farmaceuta przekazuje takie informacje, to zapytaj jego skąd ta teoria. Może posiada jakieś tajemne informację, o których nie wie sam producent 😅

A tak poważnie... Serio uważasz, że gdyby ciepłe napoje i posiłki sprawiały, że taka antykoncepcja nie działa to producent by to przemilczał?
 
Skoro farmaceuta przekazuje takie informacje, to zapytaj jego skąd ta teoria. Może posiada jakieś tajemne informację, o których nie wie sam producent 😅

A tak poważnie... Serio uważasz, że gdyby ciepłe napoje i posiłki sprawiały, że taka antykoncepcja nie działa to producent by to przemilczał?
Nie, o posiłki jestem pewna ze jest Ok i nie wpływa, po prostu zastanawia mnie gorący napój, chociaż to żadna różnica w sumie.. spytam mojwgo
Ginekologa
 
Więc skąd farmaceuta wziął taka teorie, ze nie zadziała.. wiem ze gorący napój może jakoś chemicznie to zaburzyć, ale zdania są mocno podzielone
Wiesz co ... To raczej nie jest pytanie dla zwykłych kobiet tzn nie farmaceutek, nie ginekolożek .
Takie pytanie powinnaś zadać komuś kompetentnemu kto w tym siedzi poniekąd ,,zawodowo" , kto pracuje przy tym, kto fachowo wie kiedy zadziała a kiedy nie.

Tu raczej takich problemów jeszcze nikt nie miał, w każdym razie ja sobie nie przypominam takiego przypadku.
 
Wiesz co ... To raczej nie jest pytanie dla zwykłych kobiet tzn nie farmaceutek, nie ginekolożek .
Takie pytanie powinnaś zadać komuś kompetentnemu kto w tym siedzi poniekąd ,,zawodowo" , kto pracuje przy tym, kto fachowo wie kiedy zadziała a kiedy nie.

Tu raczej takich problemów jeszcze nikt nie miał, w każdym razie ja sobie nie przypominam takiego przypadku.
Może i nie było takiego pytania, ale tak na logikę. Antykoncepcja hormonalna to nie suplement diety na wątrobę i zanikanie boczków, który może nie zadziałać i najwyżej p. Krysia nie schudnie. Niechciana ciąża to poważna sprawa i gdyby faktycznie się okazało, że ciepłe jedzenie lub picie zmniejsza lub całkowicie niweluje jej działanie to firmy farmaceutyczne słono by za to bekły.

Dodatkowo nie wierzę, że wszystkie kobiety na całym świecie biorą tabletki w kilkugodzinnym odstępie od ciepłego jedzenia i picia. Przecież gdyby temperatura miała wpływ kobiety masowo by wpadały.
 
Wiesz co ... To raczej nie jest pytanie dla zwykłych kobiet tzn nie farmaceutek, nie ginekolożek .
Takie pytanie powinnaś zadać komuś kompetentnemu kto w tym siedzi poniekąd ,,zawodowo" , kto pracuje przy tym, kto fachowo wie kiedy zadziała a kiedy nie.

Tu raczej takich problemów jeszcze nikt nie miał, w każdym razie ja sobie nie przypominam takiego przypadku.
Zapytam ginekologa bo mam 13 czerwca i dam znać co powiedział
 
Może i nie było takiego pytania, ale tak na logikę. Antykoncepcja hormonalna to nie suplement diety na wątrobę i zanikanie boczków, który może nie zadziałać i najwyżej p. Krysia nie schudnie. Niechciana ciąża to poważna sprawa i gdyby faktycznie się okazało, że ciepłe jedzenie lub picie zmniejsza lub całkowicie niweluje jej działanie to firmy farmaceutyczne słono by za to bekły.

Dodatkowo nie wierzę, że wszystkie kobiety na całym świecie biorą tabletki w kilkugodzinnym odstępie od ciepłego jedzenia i picia. Przecież gdyby temperatura miała wpływ kobiety masowo by wpadały.
ja to wiem i Pani to wie ...
Ale są przypadki, że lepiej gdy taka osoba osobiście zada ,,to" pytanie fachowej osobie.
Może ginekolog zobaczy z jakim przypadkiem ma do czynienia .
 
reklama
Do góry