reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja...

Jakim cudem jest to możliwe,ze w trakcie brania tabletek wystapił okres (bo chyba tak to mogę nazwać...). O co może chodzić? Dodam,że pozostało mi jeszcze około 10 tabletek do zakończenia opakowania... Do tej pory po porodzie nie mialam jeszcze okresu i po azalii czułam się dobrze. Czy to może mieć jakiś związek z odstawieniem od piersi??? Normalnie zgłupiałam... Jak mnie ten "dół" tak pobolewał to nawet zrobiłam test ciążowy i wyszedl negatywnie,a potem to krwawienie... Czy ktos spotkał sie z czyms podobnym? Gnać do gina???
Ponoć po Azalii tak jest. A ginekolog nie zlecił ci wykonania chociażby podstawowych badań krwi? tylko tak po prostu zapisała nowe tabletki? Sprawdź czy tej samej firmy - jeśli ta sama to bym się zastanawiała czy gin nie działa we własnym interesie, bo ma niepisaną umowę z firmą farmaceutyczną produkującą tabletki:baffled:. Polecam artykuł do poczytania i zastanowienia się. A tu są opisane skład, działanie i charakterystyka prawie wszystkich tabletek anty na polskim rynku.
A nie myślałaś o rozpoczęciu samoobserwacji?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja siostra ostatnio zachwala Cyprodiol. Po nim czuje się dobrze i żadnych skutków ubocznych jak to miała przy Yasmine czy Azalie. Możliwe, że najwazniejsze jest, aby dobrac odpowiednie tabletki dla naszego organizmu. Choć moim zdaniem i tak nie da sie uniknąc tego, ze hormonalna gospodarka trochę wtedy często szaleje.
 
Wiecie co, ja tabletki odradzam...brałam je dłuższy czas, a teraz kiedy staram się o dziecko...hmm...no nie za bardzo mi idzie. A jak brałam skutki uboczne dawały się we znaki
 
Do góry