reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA


Meggi niestety ja nie raz przekonalam sie ze PSZ jest do dupy......ostatnio jak musialam isc z dzieckiem do laryngologa bo mial podejrzenie zapalenia ucha, skonczylo sie na wizycie prywatnej bo w panstwowce mowili ze zapisy maja na luty a to bylo bodajze w grudniu....skandal....tak wiec dmucham na zimne i poki moge sobie pozwolic chodze prywatnie, nawet mlody jest zapisany do Falcka do pediatry, co prawda na POZ ale to zawsze prywatny lekarz
 
reklama
I niby jeszcze nie wiesz co .... Nie miałaś biedulko gdzie zadać tego pytania? :police:
 

w sumie racja....dowiedzialam sie co chcialam wiec wysylam rposbe o skasowanie watku.....juz sie to wiecej nie powtorzy....b;lagam o wybaczenie ;)
 
o widzisz, efunia sie zna... ja tylko reklame w gabinecie widzialam i cos tam jednak o spadku wagi bylo. strony ne przeladalam, bo nie mam czasu. z badan robi sie: aspat, alat, tymol i bilirubine. niektorzy zlecaja, mocz, morfologie i hormony - zdaje sie, ze mialam robione tsh, t3, t4, progesteron, prolaktyne, testosteron, dhea(s) - ale ,pje lekarka jest tez endokrynologiem i stad pewnie roszerzone badania hormonalne.

pigulki bralam przez 8lat (diane, cilest, logest, novynette) i zawsze czulam sie swietnie! najfajniejszy byl loges, ale samopoczucie to bardzo indywidualna sprawa.
 
vertigo znam sie bo sporo czytałam o różnych... chciałam sobie dobrac... i jak widziałam reklamy yasmin i jeannine to sadziłam ze beda dla mnie dobre. dopierpo gdy przejgladałam ulotki okazało sie ze maja takie same działania niepozadane jak pozostałe :(
ja tak jarella źle znosiłam pigułki. najgorsze były nieustające bóle głowy. ja brałam cilest, diane i jeszcze jakies na m... nie pamietam). najdłużej diane, ale strasznie sie po nich czułam. trafiłam w koncu z krwawieniem do ginekologa w gdansku i facet mnie ochrzanił za te diane... one sa na konkretne schorzenia. moja siostra teraz je bierze i czuje sie swioetnie no ale ona choruje na PCO i to zupełnie inne branie...
z kolei moja kumpela na studiach zdrowa jak byk ;) brała diane baaardzo długo i bardzo sobie chwaliła. wszystko zalezy od organizmu....
ja miałam cała liste dolegliwosci zywcem z ulotki (działania niepożądane). później jak je odstawiłam, to przestała mnie głowa boleć, no i cycki, no i zaczęłam mieć znów ochotę na SEKS! bo niestety czesto po pigułkach jest spadek libido...
shady a nie chcesz wkładki? wkładka kosztuje ok 100 zł i dstarcza na 3-5 lat. za załozenie sie płaci ale tak czy siak to najtansza metoda ( długofalowo)... ale o tym tez musisz pogadac z ginem...
 
efuniu, diane 'jadlam' wlasnie z powodu PCO... wszystkie pigulki tolerowalam dobrze, ale teraz sie nie zdecydowalam, zeby Tosia dodatkowej dawki hormonow nie wypijala. marzy mi sie mirena, ale jej koszt jest powalajacy ::)
 
reklama
mirena? w aptece powiedziano mi że koszt podobny do nova t... nova t jest za 109 złotych... no plus założenie oczywiście :(
 
Do góry