reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA

zaraz tam zachuchasz! lubie ja to o nia dbam...

hmm, no tylko, ze wolalabym sie sasiada z tej kawalerki najpierw pozbyc ;)
 
reklama

dzieki dziewczyny za rade, boje sie potwornie tych pigulek, bo jak zaczne tyc to z tego co mi wiadomo ciezko to zgubic :( i nie wiem chyba sie jednak nie zdecyduje, a maz niech sobie kochanki poszuka,,trudno :(
 
Shady przeczytałam tylko koniec i początek wątku i jestem takiego samego zdania jak Ty. Gin proponowała mi tabletki, ale też sie nie zdecydowałam. Jestem z Tobą :D!!Może to dla niektórych zabrzmi dziwnie, ale uważam ich branie za nienaturalną ingerencję w swój organizm. Tak trzymaj!!!! Pozdrawiam. Zawsze jeszcze jest gumeczka lub globulki, albo to i to naraz. Niewygodne, ale z dwojga złego wolę to. Buźki.
 
Shady, myślę, że warto zainwestowac w dobrego gina, który spędzi z Tobą więcej niż 20 minut i opowie o wszystkich plusach i minusach wkładek, tabletek, plastrków, globulek i innych cudów.
Brałam zawsze hormony i po 3 próbie wreszcie dobrano mi takie, które nie powodowały negatywnych skutków ubocznych, tylko pozytywne.
Jak urodziłam Ole, to zdecydowaliśmy sie na wkładkę. założona miałabyć na 5 lat. wyciągnęłam ją po 6 miesiącach, infekcja, za infekcją, ja po każdym kontakcie z męzżem do leczenia, on też. mieliśmy dość wróciłam do tabletek. Niestety infekcje wewnątrzpochwowe, są najczęstszym skutkiem ubocznym wkładek, co u mnie było odnotowane już w tydzień po założeniu. a do tego bolało jak cholera. poród mnie nie bolał, a zakładanie wkładki tak!
może dlatego, że bez znieczulenia, a ja z tych strachliwych.
 

Beatko mi to tam ryba czy ingerencja czy nie ;) ale boje sie jednej rzeczy ,ze utyje i to wsio....a co do globulek to siostrzeniec mojego meza jest "skutkiem ubocznym" globulek Patentex oval ;D ;D ;D wiec globulki odpadaja, a gumki sa takie bleee...no ale pewnie na tym sie skonczy, chyba ze spiralka...zobaczymy

Malgosia ja mam zarabista cipolog, sama mi powiedziala ze mi dobierze cosik, i zebym jak sie bede zapisywac mowila ze na tabletki bo to na dluzsza wizyte :))
 
reklama
mój gin mówi, że tyje się nie od tabletek, ale od jedzenia ;)
brałam mercilon i uważam, że jest naoprawdę dobry. skutki uboczne to: jędrniejszy biust, ładniejsza cera i tyłek w górę.

bedę brać znowu, a co!
 
Do góry