reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA

o właśnie ja brałam mercilon (to coś na m... ;D) skutki uboczne u mnie to: pocenie się jak... nie powiem kto..., bóle głowy, nudności, bolesne piersi, brałam je tylko 3 miesiące więc nie wiem co byłoby dalej...
to naprawdę zależy od osoby...
 
reklama
Ze mną na sali leżała dziewczyna, urodziła trzecie dziecko, po tabletkach - to był własnie ten ułamek setnej. Siostra mojej koleżanki ma synka - po prezerwatywie, która pękła (zresztą tez pamiętam, że dawno dawno temu nam tez pękła). Shady, co ma być to będzie :)
 
u mnie pierwsza ciaza byla po gumce i tabletkach...

gumka pekla tak pieknie dookola, ze fragment zostal mi w srodku i wylecial dopiero podczas miesiaczki, a poronilam przy nastepnej miesiaczce nawet nie wiedzac ze jestem w ciazy i caly czas biorac tabletki...

... od tamtej pory ZADNEJ antykoncepcji poza wyczuciem... ::)
 
a musze powiedziec, ze jestem nie jedynym, sobie znanym, podobnym przypadkiem...
 
to Jesteś pierwsza mi znaną Osoóbką, którą takie coś spotkała. Słyszałam, ale nie znałam dotąd nikogo osobiście :)
 
no coz... :)

pekajace gumki, szczegolnie zima to czesta rzecz...
a przy antykoncepcji hormonalnej niby owu nie ma, ale jaja sa... i moze sobie takie jajo wyskoczyc prawie zawsze...
baaaardzo duzo zdarza sie takich uwolnionych jaj, i do zaplodnienia tez dochodzi, ale niezmiernie zadko zawiazuje sie zarodek...
 
malgosia_76 pisze:
mój gin mówi, że tyje się nie od tabletek, ale od jedzenia ;)

większoć ginekologów takie rzeczy opowiada, zwłaszcza faceci ;) J aosobiście nie zgadzam się z tą teorią (przećwiczyłam na sobie) tabletki zmieniają przemianę matrerii, mogą powodować zatrzymywanie wody w organiźmie ... przecież zniemiają poziom hormonów więc i za tym idą inne zmiany!
 
reklama
dokładnie doxa
po pigułkach tyłam...
za to chudłam przy nadczynności tarczycy. moja tarczyca oszalała a ja mimo że jadłam za trzech chłopa to chudłam i chudłam...
hormony to potęga ;D
 
Do góry