reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

czarnula83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Listopad 2006
Postów
1 392
Miasto
Uk
Dziewczyny jaka antykoncepcje bedziecie uzywac po połogu? Ja mysle nad plasterkami ale jeszcze nie jestem przekonana na 100 procent co wybiore. Wiecej nie planuje dzieci wiec stosunek przerywany juz odpada. Piszcie tutaj jaka antykoncepcje wybierzecie lub nad jaka myslicie.
 
reklama
My dziecko planujemy kolejne za jakieś 2 lata więc na początek będą gumki a potem chyba do tabletek wrócę. Ale jeszcze pogadam z moją gin co ona o tym myśli.
 
Ja byłam na tabletkach 9 lat i nie miałam żadnych problemów ani z ochotą, ani z wagą, ani później z zajściem w ciążę. W sumie w 3 cyklu po odstawieniu zaszłam.
 
ja brałam tabletki 4 lata i pozniej miałam duzo problemów po ich odstawieniu... torbiele na jajnikach,krwotok i takie tam.
Prezerwatywy chciałam uzywac na poczatku ale ostatnio pękła ta cholera !!!! więc chyba zdecyduje sie na tabletki ! czarnula a ile kosztuja te plasterki?
 
Ja planuje za dwa tygodnie po wizycie u gina stosowac jednoskladnikowe tabletki az do konca karmienia a potem spirale hormonalna na 5 lat.Nigdy jeszcze nie bralam tabletek wiec jestem ciekawa jak moj organizm na nie zareaguje...To byla ostatnia ciaza wiec strach przed niechciana jest wielki.
 
Ja po ciąży z Mateuszkiem brałam tabletki ale przytyłam po nich i do tego straszne migreny. Teraz nie wiem na co się zdecyduję, zobaczymy co gin poleci.
 
pieszczoszka plastry evra kosztują od 50-60zł cena się często wacha.
Ja na pewno wrócę właśnie do plastrów przyklejałam je jakieś 4 lata żadnych problemów nie miałam, po odstawieniu ich w ciążę zaszłam przy pierwszej próbie;-) zależy kto co lubi ale jak dla mnie to plastry są super:tak: tylko wiadomo każdy organizm inny.
 
reklama
U mnie spirala na razie odpada, bo można ją założyć dopiero pół roku po cc. Większość tabletek też, bo przy nich nie można karmić piersią. Na najbliższej wizycie lekarz zaproponuje mi kilka rozwiązań, więc wtedy napiszę co konkretnie wybrałam:)
 
Do góry