reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

Martusia na ile te plastry starczają ? bo moje byłe tabletki były super tqanie około 8 zł opakowanieJa brałam 17 lat Rigevidon nie przytyłam żadnych torbieli czy innych nie miałam w ciążę jeszcze na leciwe lata zaszłam no libido było słabsze ale teraz są te asekurella nie wiem jak to działa.
 
reklama
Ja po Lence brałam tabletki dla matek karmiących i teraz też na początku po nie sięgnę.
Myślałam nad spiralą, bo więcej dzieci nie planujemy, ale póki co zdecydowana nie jestem.
 
u mnie na pewno prezerwatywa, jak narazie tabletek nie zamierzam brac zanim zaszlam w ciaze przez 4lata stosowalismy tylko gumki i sie sprawdziły, wpadki nie bylo ani innych niemiłych niespodzianek typu zsuniecie albo pekniecie, a po tabletkach strasznie przytyłam brałam yasminelle
 
ja brałam tabletki 4 lata i pozniej miałam duzo problemów po ich odstawieniu... torbiele na jajnikach,krwotok i takie tam.
Prezerwatywy chciałam uzywac na poczatku ale ostatnio pękła ta cholera !!!! więc chyba zdecyduje sie na tabletki ! czarnula a ile kosztuja te plasterki?

w Anglii antykoncepcja jest za darmo wiec nie mam pojecia ile by kosztowaly
 
u mnie spirala odpada bo tak jak mówiłam wczesniej ona pozwala do zapłodnienia i poźniej pozbywa sie zarodka(z tego co słyszałam)

a te plastry jak sie bierze prysznic to nie odklejaja sie?
 
reklama
Do góry