reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

Flaurka wlasnie ze wzgledu na obfite @ nie zdecydowalam sie na miedziana. Przed zalozeniem pielegniarka tez mi powiedziala, ze dobrze ze wybralam Mirene a nie miedziana bo przy Mirenie @ zanika po pewnym czasie.
No nic, bede cierpliwa.

A nie macie zadnych obaw, ze sie przesunie czy obsunie i moze byc wpadka? Przy tabletkach czulam sie komfortowo, teraz nie za bardzo:(
 
reklama
Ja po miesiacu poszlam nakontrole tzn po pierwszej@ na badanie i usg , wszystko ok było alejakos potem zaczełam panikować zemoze sie przesuneła albo cos , poszlam znowu na usg i wszystko ok na miejscu wiec sie jakoś uspokoiłam ...kolezanki mi mówily ,że po czasie sie podobno przywyczaje he ciekawe
 
Witam, w czasie karmienia piersią dostałam pigułki Cerazette. Przestałam karmić i zostały mi dwa opakowania. Jeśli któraś z Mamuś byłaby zainteresowana zapraszam na PW.
 
Hej Wam,
Mam MIrene od 9 kwietnia. Najpierw 5tyg krwawienio-plamienia a pozniej kazda @ trwajaca 2,5 tyg. Ginka stwierdzila, ze wszystko idealnie lezy. Miala ktoras podobnie?
 
Do góry