reklama

Antykoncepcja

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Asis1616, 2 Lipiec 2014.

1. Asis1616

Asis1616 Początkująca w BB

Witam:)
    Wiele razy słyszałam ,że jeżeli bierze się antykoncepcje wiele lat to czy są komplikacje takie jak ( chore dziecko)?
    Czy dziecko może urodzić się roślinką ? I ile od odłożenia antykoncepcji można starać się o dzidziusia ? Czy to naprawdę te pół roku ?
    czy moje uszy słyszały mity ?

2. happybeti

happybeti show must go on...

Mity i bzdury :tak:
    Szerzone chyba przez przeciwników antykoncepcji. :no::baffled:
    Jedynym udowodnionym jak dotąd "działaniem ubocznym" (przez co zaleca się czekać kilka miesięcy po odstawieniu tabletek ) , jest większe prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży mnogiej.
    Żadne "dziecko- roślinka", no....litości...:sorry2:

3. reklama
  4. kaskaleczna

kaskaleczna Fanka BB :)

Witam,
    wiadomo zawsze coś się może stać...i bez używania antykoncepcji.....

Opowiem jak było ze mną.

Ja używałam tabletek antykoncepcyjnych przez 7 lat. w listopadzie 2013 odstawiłam tabletki- dorośliśmy do roli rodziców... w lutym 2014 zaszłam w ciąże.... 29 .10.2013 przyszedł na świat mój zdrowy synek.... 35 tc bo pękł mi pęcherz płodowy.... czy to przez tabletki? nie sądzę....

Każdy ma swoje sumienie, wolną wolę i robi jak uważa.... każda sfera życia ma swoich zwolennilków jak i przeciwników... nawet używanie piekuch jednorazowych;)

5. lalenka

lalenka Zaciekawiona BB

Bzdura! :) Jest dokładnie tak jak napisała happybeti. Mój lekarz tylko prosi, żeby poczekać, aż pojawi się pierwszy okres po odstawieniu tabletek, żeby było łatwiej obliczyć termin porodu ;) teraz w tych tabletkach są tak minimalne stężenia hormonów, że nie ma się czego bać :)

Poleć forum