reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

reklama
Na oba.
1. Alkohol nie ma wpływu na działanie antykoncepcyjne tabletek. Jedynie jeśli dojdzie do wymiotów i tabletka się nie wchłonie, działanie ich jest obniżone i zalecana jest dodatkowa antykocepcja
2. Żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności.
 
a ja myślę, że jesli naprawde pilnujesz tych pigułek, żeby je brać regularnie tak jak należy to zajście w ciążę jest znikome. Jak słyszę, że któras zaszła w ciążę podczas brania pigułek to sobie myślę, że pewnie o jakiejś zapomniała i teraz się nie przyzna tylko chce wywołać sensacje:) Moja mama jest pracownikiem socjlalnym i ma do czynienia z kobietami, które rozmnażają się jak króliki pomimo, że są niewydolne wychowawczo i OPS sponsorował im tabletki antykoncepcyjne. Wiele z tych kobiet przychodziło do mojej mamy po kilku miesiącach stosowaniai żaliło się, że znów są w ciąży. Moja mama po głębszej rozmowie dowidaywała się, że no faktycznie może jej się zapomniało wziąść 1 albo dwie :) Także tu jest ważna dyscyplina:)
 
reklama
8 dni nie stosowałam tabletek anty ponieważ na mieszalam coś w aplikacji gdzie miesiączkę pokazało mi od 1/4listopada i potem od 28/1grudnia ostatni raz tabletkę anty zdążyłam 2 grudnia. Chciałam zacząć brać je od nowa w pierwszy dzień miesiączki czyli tak jak kolejna przypada 25 grudnia.. Dzisiaj miałam stosunek dzień owulacji bez żadnego zabezpieczenia czy mogło dojść do zapłodnienia

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry