reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

reklama
Mi w udziale przypadło testowanie Dove Power Soft w sztyfcie. Samo opakowanie w biało- różowym kolorze przyciąga wzrok i kusi. Użytkowanie nie sprawia problemu, opakowanie jest poręczne i wygodne, nie zacina się. Po aplikacji dezodorant szybko wysycha, nie klei się na skórze i nie brudzi ubrań. Efekty po zastosowaniu są bardzo zadowalające – Dove dobrze radzi sobie z nieprzyjemnym zapachem przez naprawdę długi czas. Zapewnia uczucie świeżości, a także nie powoduje podrażnień, nawet jeśli skóra jest świeżo po depilacji. Do tego bardzo ładny, subtelny zapach, w którym się wręcz zakochałam.
 
Po przetestowaniu Dove jestem bardzo zadowolona. Antyperspirant w sprayu dobrze chroni przed potem. Pięknie i delikatnie pachnie. Zapewnia poczucie świeżości. Posiada on jeszcze jedną zaletę. Nie pozostawia białych plam na ciemnych ubraniach.
 
Jestem bardzo zadowolona z antyperspirantu Dove Power Soft w sprayu. Bardzo dobrze chroni przed potem przez cały dzień. Pięknie i świeżo pachnie. Posiada jeszcze jedną ważną zaletę. Nie pozostawia białych plam na ciemnych ubraniach.
 
Miałam przyjemność przetestowania antyperspirantu Dove Powder Soft w sprayu. Efekt pozytywnie mnie zaskoczył. Delikatny zapach, który nie dusi w gardle podczas używania. Idealnie chroni przed poceniem oraz co najważniejsze nie brudzi ubrań - nie zostawia białych śladów na czarnej odzieży oraz żółtych plam na białych kolorach. Dla mnie antyperspirant trafiony na 100 %.
 
Testowałam dezodorant w spray'u. Spodobał mi się jego zapach. Jestem w ciąży, więc to teraz tym bardziej dla mnie ważne. Zapach jest delikatny, świeży. Gdy zastosowałam kosmetyk od razu spostrzegłam różnicę od innych kosmetyków czyli właśnie pudrowa konsystencja. Dezodorant sprawdził się w 100 %! Rzeczywiście działa długo i cały ten czas czułam się świeżo. Kosmetyk nie podrażnia, skóra jest delikatna w dotyku. Jedynym minusem jest niestety to, że pobrudziłam koszulkę. Bardzo mnie to zawiodło, gdyż dezodorant na prawdę mi się spodobał. Jednak uważam, że jego działanie jest naprawdę fantastyczne i jestem skłonna go kupić jeszcze nie raz.
 
Miałam przyjemność przetestowania antyperspirantu Dove Powder Soft w sprayu. Efekt pozytywnie mnie zaskoczył. Delikatny zapach, który nie dusi w gardle podczas używania. Antyperspirant Idealnie chroni przed poceniem się oraz co najważniejsze nie brudzi ubrań - nie zostawia białych śladów na czarnej odzieży oraz żółtych plam na białych kolorach. Dla mnie antyperspirant trafiony na 100 %.
 
Dave Powder soft w stick'u.a więc jestem bardzo zadowolona nie spodziewałam się tak dobrego rezultatu od dawna mam problem z nadmierną potliwością próbowałam już wielu antyperspirantów i żaden nie poradził sobie tak świetnie jak Dave zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią co jest rzadkością przy innych antyperspirantach do tego skutecznie łagodzi podrażnienia i cudownie pachnie jak dla mnie to produkt doskonały cudowny i już go nie oddam zostaje ze mną na zawsze :) dziękuję Dave za cudowny produkt
 
[FONT=helvetica, arial, sans-serif]Naprawdę jestem zachwycona działaniem tego antyperspirantu. Zostawia bardzo miły zapach który utrzymuje się bardzo długo i mogę powiedzieć że ma same superlatywy.[/FONT]
 
reklama
Do góry