reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Uzywalam antyperspirantu w kulce,rollonie i moge jak najberdziej polecic go wszystkim Pania. Ma swietny delikatny zapach, niepozostawia sladow na skurze jak i na ubraniach. Nawet po uzyciu na swiezo depilowana skure niestanowi dla niej zadnego problemu, nieszczypie ani nie piecze. Dla mnie rewelacja. Dziekuje za antyperspirant ktory wpelni zaspokaja moje potrzeby.
 
reklama
Do testów wybrałam antyperspirant w sprayu z tego względu, że szybciej wysycha.
Dove Powder Soft podobnie jak inne antyperspiranty Dove charakteryzuje minimalistyczne, skromne opakowanie, takie jak lubię.
Zapach - delikatny, kwiatowy, bardzo przyjemny, nie kłóci się z ulubionymi perfumami.
O tej porze roku jaką mamy obecnie ( jesień) u mnie sprawdził się bez zarzutów.Aplikując go rano, wieczorem po całym dniu nadal wyczuwałam jego zapach.Nie wiem jak poradziłby sobie latem w czasie upałów ( zaznaczam, że nie mam problemów z nadpotliwością ).
Nie zauważyłam jego obecności na jasnych ubraniach, natomiast na ciemnych delikatnie zostawia ślady.Są one jednak tak znikome, że bezproblemowo schodzą w praniu.
Dove Powder Soft jest bardzo delikatny i łagodny dla skóry.Nie wysusza, nie wywołuje zaczerwienienia i nie podrażnia nawet tuż po depilacji.
Jestem bardzo zadowolona z jego działania i myślę, że nasza przygoda będzie miała dalszy ciąg.....
 
Miałam okazje przetestować Dove Sensitive w kulce. Uważam , że jest bardzo dobry i przyjemny w zapachu. Pozostawia skórę gładką i przyjemną. Jest naprawdę delikatny dla podrażnionej skóry i nie ma drażniącego zapachu w przypadku matek karmiących i ich dzieci. Z pewnościa kupię go ponownie:-)
 
Miałam szansę przetestować dezodorant w kulce, nie zawiodłam się ani trochę na Dove, dezodorant ma bardzo poręczne opakowanie, zapach jest przyjemny i długotrwały, nie dopuszcza do powstania przykrej woni potu, nie podrażnia skóry nawet gdy jest się świeżo po ogoleniu pach, jak tylko wykonałam jakiś ruch ręką od razu czułam zapach dezodorantu, to bardzo miłe, czułam się świeżo po jego użyciu, nie plami ubrań, nie zostawia żółtych plam, mogę szczerze polecić każdej kobiecie ten dezodorant, jestem zadowolona i zamierzam go używać w dalszym życiu:)
 
Antyperspirant otrzymałam w sztyfcie , zapakowany był w śliczną torebkę co dodatkowo mnie rozpromieniło na koniec dnia . Zapach jest delikatny i bardzo przyjemny. Po użyciu roznosi się pod pachą i neutralizuje zapach potu . Produkt osadza sie trochę w powiedzmy " zmarszczkach pach " ale to raczej typowe do konsystencji sztyftu . Po zastosowaniu czułam się komfortowo , nie było jakichkolwiek uczuleń . Zdecydowanie mogę polecić :)
 
Przetestowalam antyperspirant Dove Powder Soft i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona jest to to czego szukalam.Same plusy naprawde po jego zastosowaniu moglam zapomniec o problemie potu poniewaz hamuje jego wydzielanie chroni przez dluuuuuuuuuugi czas a co dodatkowe pieknie pachnie goraco polecam.
 
Kosmetyk przyszedł w pięknej torebce Dove co sprawiło niesamowitą przyjemność :) Pięknie pachnie , jest to delikatny zapach choć zdecydowanie czuć go na swoim ciele . Skuteczność dobra , neutralizuje zapach potu i daje poczucie komfortu. Ja dostałam produkt w sztyfcie wiec mogę go polecić :)
 
Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania Antyperspirantu Dove Powder Soft (spray):), jest on niezwykle delikatny dla mojej wrażliwej skóry, zgłagodził podrażnienia po goleniu i nawilżył skórę. Po użyciu nie zauważyłam aby zostawił ślady na bluzce. Jeżeli chodzi o ochronę przed potem to również rewelacyjnie się sprawdził, jednocześnie ma piękny i delikatny zapach. Polecam :) Ania.
 
Witam, jest to moja pierwsza publikacja rozkręcam się dopiero. Testuje Dave Powder Soft i jestem mile zaskoczona skutecznością działania antyperspirantu w stick'u, na prawdę zero zabrudzeń na ubraniu a z tym mam częsty problem, do tego nie pocę się mimo ciepłego ubrania i zmiennej temp. Dużą przyjemnością jest pudrowy zapach który bardzo przypadł mi do gustu i myślę, że następnym razem po taki sięgnę na półkę w sklepie. Z czystym sumieniem polecam każdej młodszej czy starszej kobietce bo jest to obowiązkowy kosmetyk w łazience:)
 
reklama
testuje dezodorant w spray"u ma delikatny zapach radzi sobie z nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 g nie podrażnia skóry po goleniu miły delikatny zapach !
 
Do góry