reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Znalazłam się w gronie szczęśliwych kobiet które mogły przetestować antyperspirant dove. Ja testowałam w sticku i jestem pozytywnie zaskoczona. dove spełnił wszystkie moje oczekiwania skóra jest po nim delikatna ja czuje się świeżo i komfortowo I jeszcze do tego ten piękny delikatny zapach. naprawdę polecam
 
reklama
Testowałam Antyperspirant Dove Powder Soft w sprey'u cudowny zapach, przyjemny dla ciała nie uczula pachnie wyjątkowo miło. zresztą wszystkie kosmetyki z Dove są takie przyjemne, delikantne i bardzo kobiece. po Dove jestem świeża i pachnąca. dzieci nie kichają jeśli wyczują zapach, opakowanie bardzo wygodne mieści się w małej torebce.bardzo dziekuje za możliwość testowania polecam wszystkim paniom.
 
Ogólne wrażenia są pozytywne. Mam wersję w sztyfcie.
Antyperspirant chroni przed nadmiernym poceniem i ogranicza brzydki zapach.
Dobrze się aplikuje i myslę że bedzie wydajny, ale to jeszcze zobaczymy:-)
Nadaje się do stosowania nawet po depilacji- nic mnie nie piekło.
Zapach jest delikatny, szczerze mówiąc dla mnie niewyczuwalny po aplikacji, więc nie konkuruje w perfumami.
Kolejny udany antyperspirant Dove
 
Dove jak zwykle niezawodny! :) Delikatny zapach i "konsystencja". Rewelacyjny po goleniu. I co najważniejsze wytrzymały na wiele czynników - siłownia itp. Edyta N <edy.now.1988@wp.pl>
 
Pudrowy zapach to idealne okreslenie dla tego dezodorantu. Dlugo sie utrzymuje nie pozostawia sladow na ubraniach jestem bardzo zadowolona:-)
 
Na wstępie napiszę,że ja się bardzo pocę,otrzymałam ten dezodorant do przetestowania i daje mu na pięć gwiazdek,duże pięć,ponieważ spełnił moje oczekiwania.Nie pocę się :),ma piękny odświeżający zapach,długotrwały.Polecam!!!
 
Jestem szczęśliwa że mogłam przetestować Dove Powder Soft roll-on, jest świetny,ma cudowny zapach i zapobiega nadmiernemu poceniu się. Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o kosmetyki pod pachy, a Dove bardzo skutecznie mnie zadowolił :) na pewno będę kupować kosmetyki marki Dove. Bardzo gorąco polecam!!! :)
 
Otrzymałam do testów antyperspirant Dove Powder Soft w spray`u. Lubie produkty Dove za ich delikatne, acz skuteczne działanie. Nie inaczej jest w przypadku testowanego produktu. Dove Powder Soft jest subtelny, ma przyjemny zapach, skutecznie chroni i odświeża moją skórę. Zdecydowanie polecam :) Asia G.
 
reklama
Testowałam antyperspirant w kulce i uważam, że niczego mu nie brakuje. Zapach jest faktycznie delikatny, bardzo przyjemny. Nie podrażnia skóry, nawet użyty świeżo po goleniu. Zapewnił mi uczucie świeżości nawet po serii ćwiczeń fizycznych i bieganiu za dziećmi. Nie wiem jedynie, czy prawdą jest jego działanie przez 48h - myję się częściej niż co dwa dni, więc nie sprawdziłam tego ;). Ogólnie produkt godny polecenia, jak zawsze z Dove.
 
Do góry