reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
Aż 500 osób miało szansę przetestować pierwszy antyperspirant od Dove o delikatnym, pudrowym zapachu i pielęgnacyjnych właściwościach.

Nowe antyperspiranty Dove Powder Soft podobno zapewniają skuteczną, 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, ale także pielęgnują skórę. Producent zapewnia, że przyjemność stosowania gwarantuje niezwykle ciepła i pudrowa kompozycja zapachowa, w której dominują zmysłowe akordy kwiatowe – frezji i peonii. A co na ten temat sądzą nasze testerki? Sprawdźmy
Dove_powder.jpg
 

Załączniki

  • Dove_powder.jpg
    Dove_powder.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 229
reklama
otrzymalam do testow DOVE w stick'u. Jestem bardzo zadowolona z działania antyperspirantu, oraz z zapachu, który jest delikatny, subtelny, i taki pudrowy :) Antyperspirant doskonale chroni przed nadmiernym poceniem i wydzielaniem nieprzyjemnego zapachu. Dove jak zwykle nie zawiódl moich oczekiwań !
 
skuteczna 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, ale także pielęgnują skórę.Ma przyjemny zapach Kupiła bym go w sklepie.
 
Witam , jestem jedną ze szczęściarek , które mogą testować antyperspirant DOVE , muszę napisać że jestem bardzo zadowolona, w 100%spełnia moje oczekiwanie, bardzo dziękuję za ten produkt, jestem po prostu zachwycona!!!
 
Odkąd otrzymałam przesyłke z dove Powder Soft roll on nie używam innego antyperspirantu. Uważam, że jest naprawdę świetny. Idealnie sie rozprowadza, pachnie niezwykle delikatnie i subtelnie i zapewnia długotrwałą świeżość. Jednocześnie dla mnie jest bardzo delikatny nawet na podrażnioną goleniem czy otarciami skórę. Naprawdę według mnie antyperspirant godny polecenia :-)
 
Antypespirant Dove Powder Soft zrobił na mnie wielkie wrażenie. Ma on piękny zapach, jest delikatny dla skóry i powoduje, że jest ona aksamitna w dotyku.
 
DOVE POWDER SOFT roll on.
Jestem mile zaskoczona działaniem, skutecznoscią i zapachem nowego roll on'u, dlugo utrzymuje sie na skórze,gdy posmarowałam sie nim rano,zapach był jeszcze wyczuwalny wieczorem,skóra miekka,nawet po depilacji..zapach cudowny,gdy tylko sie skonczy to bedzie pierwszy roll'on jaki kupie. ;)
 
Miałam możliwość wypróbowania nowego antyperspirantu Dove w spray'u. Opakowanie jest ekonomiczne o pojemności 150 ml. Jest wydajny, ponieważ wystarczy już jedno psiknięcie, aby poczuć piękny zapach i zapewnić sobie dodatkową ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Antyperspirant, tak jak zapewnia producent, jest delikatny, nie podrażnił mnie ani nie wywołał żadnego uczulenia. Skóra pod pachą jest gładka, kosmetyk nie przesusza jej. Dużym plusem na pewno jest zapach antyperspirantu Dove pudrowo-kwiatowy, przepiękny. Działanie kosmetyku uważam za bardzo dobre, może nie chroni nas przed potem 48h za to daje poczucie świeżości i "suchej pachy" przez cały dzień, nie wiem jak sprawdziłby się w stresującej sytuacji. Podejrzewam, że zamaskowałby ewentualny nieprzyjemny zapach.
 
Testowałam dezodorant w kulce. Zapach - no cóż, pudrowy, więc czułam się początkowo jak niemowlak (trochę dziwnie, wszędzie chodził za mną zapach niemowlaka), ale z drugiej strony, właśnie taki zapach kojarzy się ze świeżością i delikatnością, więc gdy się przyzwyczaiłam uznałam go nawet za atut. Skuteczność raczej wysoka - niewątpliwie lepszy niż kulki od Garniera, które stosowałam w ostatnim czasie, pod tym względem zasługuje na piątkę. Fajne opakowanie - dzięki temu, że dezodorant jest cały czas do góry nogami, nie trzeba go "wytrząsać". Jedyne co mi nie odpowiada to cena na półkach sklepowych - ponieważ spełnia moje oczekiwania, sprawdziłam cenę w Rossmanie i Tesco - 11,99. Garnier kosztuje połowę. Muszę więc czekać i upolować go w jakiejś promocji, bo warto :)
 
reklama
Miałam zaszczyt przetestować antyperspirant DOVE w sztyfcie. Jak dla mnie super, skuteczny i ma przyjemny delikatny zapach :-) Naprawdę polecam :tak:
 
Do góry