reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspiranty Dove Invisible Dry

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
Nowa seria antyperspirantów Dove Invisible Dry składa się z trzech antyperspirantów: w sprayu, w kulce i w sztyfcie. Zawiera kombinację półprzeźroczystych składników antyperspiracyjnych, które zapewniają ochronę przed poceniem i przykrym zapachem przez 48 godzin. Dodatkowo ograniczają do minumum efekt białych śladów.
To wszystko zapewnienia producenta. A jak jest naprawdę?

Poniżej prezentujemy opinie naszych użytkowniczek, które miały okazję przetestować serię antyperspirantów Dove.
Jeśli i Ty miałaś okazję spróbować jak działają - podziel się z nami swoją opinią! :)

Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.25.37.pngZrzut ekranu 2014-09-09 o 14.27.12.pngZrzut ekranu 2014-09-09 o 14.28.07.png

 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.25.37.png
    Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.25.37.png
    17,9 KB · Wyświetleń: 122
  • Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.27.12.png
    Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.27.12.png
    15,8 KB · Wyświetleń: 133
  • Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.28.07.png
    Zrzut ekranu 2014-09-09 o 14.28.07.png
    20 KB · Wyświetleń: 125
reklama
W dniu wczorajszym otrzymałam produkty Dove do testowania , dziś już w użyciu ! Jak zawsze obłędnie pachną ! CAM00978.jpg
 

Załączniki

  • CAM00978.jpg
    CAM00978.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 100
Jako jedna z nielicznych osób miałam możliwość przetestowania kosmetyków firmy DOVE. Mowa o trzech antyperspirantch z serii Invisible Dry w aerozolu, w sztyfcie i w kulce. Przesyłkę otrzymałam w poniedziałek, tj. 22.09 i zgodnie z regulaminem następnego dnia przez kolejnych siedem dni testowałam wyżej wymienione kosmetyki. Dzisiaj mamy 30 września, a więc wczoraj zakończyłam „Test DOVE” stąd mój wpis na forum w którym znajdziecie moją opinię na temat tych produktów. Nie ujmując sobie skromności myślę, że byłam odpowiednią kandydatką do testowania owych antyperspirantów . Dokładnie od miesiąca moje życie nabrało tempa. Każdy mój dzień rozpoczynam od intesywnego treningu, gdzie wylewam z siebie „siódme poty”. Ponadto rozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim pojawił się mały stres. A jak poradził sobie z tym DOVE? Szczerze, nigdy nie wierzyłam w 48-, czy 24-godzinną, a nawet 12-godzinną ochronę przed potem, teraz ze szczerym sercem mogę polecić każdemu antyperspiranty z serii Invisible Dry. Po całym dniu, a więc około po 12 godzinach moja skóra pod pachami była świeża, sucha, bez nieprzyjemnych zapachów. Niestety nie byłam w stanie przetestować jak antyperspirant sprawdza się po 24/48 godzinach, ponieważ po każdych intensywnych ćwiczeniach biorę prysznic. Druga sprawa. Plamy na ubraniach. Nie zauważyłam żadnych. Przyznaję, że producent mówi prawdę! No i na koniec zapach. Wcześniej używałam antyperspirantów o delikatnych zapachach, prawie niewyczuwalnych. Początkowo zapach kosmetyków DOVE nie przypadł mi do gustu, był naprawdę mocny w porównaniu z moim wcześniejszym antyperspirantem. Ale już następnego dnia i z każdym kolejnym dniem zaczął mi się coraz bardziej podobać i teraz go uwielbiam! Podsumowując, kosmetyki spełniły moje oczekiwania. Właśnie tego szukałam. Są idealne dla osób, które prowadzą intensywny styl życia. Czy kupiłabym te kosmetyki? Zdecydowanie tak i zrobię to w najbliżej przyszłości. Polecam! Magdalena B.

DOVE.png
 

Załączniki

  • DOVE.png
    DOVE.png
    73 KB · Wyświetleń: 116
Ostatnia edycja:
Mam okropny problem z potliwością i niestety nie wszystkie dezodoranty zdają swój egzamin. Albo nie działają albo zostawiają plamy, które potem jest trudno odeprać. Dla DOVE Plus za działanie, bo rzeczywiście spełnia swoje zadanie. Ma dosyć przyjemną kremową konsystencję. Bez problemu rozprowadza się na skórze. Nie powoduje żadnych podrażnień wręcz stanowi idealne ukojenie dla podrażnionych pach. Pielęgnuje i nawilża skórę. Natomiast samo działanie oceniam bardzo wysoko.

Zalety:
- nawilża​
- nie podrażnia, łagodzi podrażnienia​
- pięknie pachnie​
- zamienia nieprzyjemny zapach na subtelny mydlany​
- wydajny​
- niska cena
Ja mu daje 5/5 i polecam z calego serca:)
DSCN2445.jpg
 

Załączniki

  • DSCN2445.jpg
    DSCN2445.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 93
Jestem naprawdę zadowolona po pierwsze że udało mi się dostać do grupy testerów a po drugie że Dove nie zawiódł moich oczekiwań. Fantastyczne produkty! Długo utrzymująca się ochrona i zapach. Antyperspirant w sztyfcie skutecznie blokuje wydzielanie się potu co zdecydowanie poprawia komfort noszenia krótszych rękawków zwłaszcza kiedy sztyft nie pozostawia śladów na ubraniu. Ogólnie fantastycznie! Polecam będę kupować na 100%.
 
Przetestowałam całą serię antyperspirantów Dove Invisible Dry w kulce,areozolu i sztyfcie.Antyperspiranty idealnie współgrają z naszymi ulubionymi ubraniami,chroniąc ich naturalny kolor i zabezpieczają przed niechcianymi plamami potu.Jest przy tym niezwykle dyskretny i wysoce wydajny.Dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego,odpowiednio pielęgnuje delikatną skórę pod pachami.Dove Invisible Dry to partner idealny,wierny pachnący i skuteczny.Dba o nas od rana do wieczora i sprawia że czujemy się świeżo,komfortowo i pięknie.Antyperspirant polubił się aż ze 100 różnymi kolorami,które są w pełni chronione.Zatem kolorujmy swoje życie różnymi odcieniami radości i nie bójmy się poszerzać palety barw o nowe.Bardzo polubiłam tą serię antyperspirantów i z przyjemnością noszę ubrania bez względu na ich barwę:)Polecam Dove Invisible Dry każdej kobiecie :)
 
Zacznę moze od tego że od zawsze ja i moja córka byłyśmy fankami kosmetykow Dove,więc ja tylko przyszła paczka,moje dziecko szybciutko wyciągnęło sztyft i tyle ją widziałam:) Oczywiście przetestowałam kazdy produkt i muszę powiedzieć że i tym razem sie nie zawiodłam.Jako mama trójki dzieci,w tym jednego dopiero co na świecie, jestem na nogach przez 24/dobę .Jednak ani przez chwile nie czułam dyskomfortu zwiazanego z potem,cały dzien czułam się świezo i najwazniejsze czulam ladny zapach.jednym słowem jestem bardzo,ale to bardzo zadowolona.
 
Przetestowałam całą serię antyperspirantów Dove Invisible Dry czyli kulkę,areozol i sztyft.Kosmetyki idealnie współgrają z naszymi ubraniami,chroniąc ich naturalny kolor i zabezpieczają przed niechcianymi plamami potu.Są przy tym niezwykle dyskretne i wysoce wydajne.Dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego,odpowiednio pielęgnują delikatną skórę pod pachami.Dove Invisible Dry to partner idealny,wierny,pięknie pachnący i skuteczny.Dba o nas od rana do wieczora dzięki czemu czujemy się świeżo,komfortowo po prostu pięknie.Ten antyperspirant powstał po to abyśmy mogły nosić swoje ulubione ubrania bez względu na ich barwę.Nie bójmy się zatem poszerzać palety barw o nowe i kolorujmy swoje życie róznymi odcieniami.W każdej wersji antyperspirant spisał się doskonale,polecam każdej kobiecie :)
 
Dostałam paczkę kilka dniu temu , moja ocena tego produktu jest 10/10 :) Produkt jest rewelacyjny :)
1. antyperspirant Dove invisible Dry w aerozolu :
PLUSY :
* nie zostawia białych śladów
*piękny zapach
*jak dla mnie wytrzymuje cały dzień

Minusy - nie mam :)

2. antyperspirant Dove invisible Dry w sztyfcie
PLUSY:
*chroni przed brzydkim zapachem
*w miarę ładny zapach
*skóra pod pachą jest delikatna :)

MINUSY:
*niestety zostawia troche ślady na ubraniu .

3.antyperspirant Dove invisible Dry w kulce
Plusy:
*skuteczna ochrona
*spełnia moje oczekiwania :)
 
reklama
Miałam to możliwość by przetestować nową linie antyperspirantów Dove.
[FONT=Georgia, Times, serif]
Do przetestowania były następujące kosmetyki DOVE:
[/FONT]

[FONT=Georgia, Times, serif]
- antyperspirant Dove invisible Dry w aerozolu​
[/FONT]

[FONT=Georgia, Times, serif]
- antyperspirant Dove invisible Dry w sztyfcie​
[/FONT]

[FONT=Georgia, Times, serif]
- antyperspirant Dove invisible Dry w kulce

Jako że jestem mamą dwójki dzieci, ciągle w biegu do tego stres więc testowanie było ma wysokich obrotach, od razu w ruch poszedł aerozol - miły zapach, nie zostawia śladów na ubraniach, nie wysusza nazbyt skóry jak czasami zdrza się do z innymi antyperspirantami. Zaskoczona jestem zapachem - taki przyjemny, nie chemiczny. Nastepny poszedł sztyft i ulubiona mała czarna i tu szapoba - mała czarna bez śladów. Nie jestem przekonana do antyperspirantów w kulce ale Dove mnie ponownie zaskoczyło - nie masz poczucia jakbyś właśnie się spociła - tego tu nie ma, za co ogromne brawa zawsze kojarzyła mi się kulka z mokrą pacha jakbym właśnie przebiegła Maraton Warszawski.

Ogólne wrażenie ogromne pozytywne zaskoczenie, zmieniłam antyperspirant na Dove i ta zmiana wyszła mi na dobre - już nie czuję dyskomfortu, że się spociłam :-)
[/FONT]
 
Do góry