reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspiranty Dove Invisible Dry

Zapach bardzo delikatny i przyjemny dla nosa. Nie podrażnia skóry i jest dla niej delikatny. Idealnie odświeża i nadaje piękny, świeży zapach. Doskonale chroni przed białymi śladami na czarnych ubraniach. Zapewnia 48-godzinną ochronę przed poceniem i przykrym zapachem. Absolutna świeżość i ochrona przed potem. Polecam z tego względu iż zdecydowanie spełnia swoje zadanie i ma atrakcyjną jak i przystępną cenę.

Zalety :
- estetyczny wygląd opakowania
- duża pojemność
- chroni przed plamami
- chroni przed przykrym zapachem
- ma piękny, soczysty aromat
- zapewnia długotrwałą ochronę
- minimalizuje powstawanie białych śladów na ubraniach
- działa aktywnie przez 48 godzin
- łatwa i prosta aplikacja
- atrakcyjna cena
- ocena 5/5
Moim faworytem jest kulka, Dove Invisible Dry
najlepszy antyperspiranty jakie dotąd stosowałam

 

Załączniki

  • 20140924671.jpg
    20140924671.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Przetestowałam i jestem zadowolona :) Zapach bardzo delikatny i przyjemny dla nosa. Nie podrażnia skóry i jest dla niej delikatny. Idealnie odświeża i nadaje piękny, świeży zapach. Doskonale chroni przed białymi śladami na ubraniach. Zapewnia 48-godzinną ochronę przed poceniem i przykrym zapachem. Absolutna świeżość i ochrona przed potem. Polecam z tego względu iż zdecydowanie spełnia swoje zadanie i ma atrakcyjną jak i przystępną cenę. Dla mnie antyperspiranty Dove Invisible Dry są najlepsze jakie dotąd stosowałam :)

Zalety :

- estetyczny wygląd opakowania
- duża pojemność
- chroni przed plamami
- chroni przed przykrym zapachem
- ma piękny, soczysty aromat
- zapewnia długotrwałą ochronę
- minimalizuje powstawanie białych śladów na ubraniach
- działa aktywnie przez 48 godzin
- łatwa i prosta aplikacja
- atrakcyjna cena
- ocena 5/5
Zobacz załącznik 648953
 
I ja byłam tym szczęśliwcem, który mógł przetestować nowości Dove.
Po otworzeniu paczuszki zakochałam się w ZAPACHU, jest super!!! Do tej pory, pomiędzy zwykłymi antyperspirantów dwa razy w tygodniu używałam "kulki" przeciw poceniu z apteki. Do testowania Dove, przestałam jej używać i jest mi już nie potrzebna, nowa seria spełnia moje wymagania, zapach utrzymuje się bardzo długo, nie zostawia białych śladów! Jednym słowem REWELACJA!! Poleciłam ją już moim znajomym a ja nie zamienię na inne.
 
To i ja zostałam szczęściarą która dostąpiła zaszczytu testowania zestawu takiego jak i koleżanki. Trzy różne produkty a działanie to samo, zawsze nie zawodne.Przetestowane w różnych okolicznościach i nigdy nie pozostawiły żadnego śladu, zawsze tak samo skuteczne. Moja córeczka wyciska ze mnie siódme poty w ciągu dnia, dzięki Dove, każdemu bez wyjątku, czułam się zawsze bezpiecznie i pewnie. Pot nie miał szans, moja każda bluzka bez jego najmniejszego śladu, tak jak i bez śladu Dove, nawet na czarnych tkaninach. Czuję się z nim na prawdę dobrze, zaufałam mu w pełni i wiem, ze dokonałam najlepszego wyboru. Jestem pewna, że Dove będzie ze mną na długo, nasza współpraca układa się tak jak trzeba, więc czego chcieć więcej. Mam wszystko czego potrzebuję w ochronie przeciw potowi. Mam mój zestaw nr 1.
 
Kiedy każdego wieczoru kładę się do łóżka, nie mogę doczekać się poranka by znów móc użyć antyperspirantu Dove invisible Dry w sprayu. Test zaczęłam od niego właśnie.

Wcześniej do codziennej ochrony przed poceniem używałam Dove o zapachu cytrusów, jednak ten zdominował na stałe pozostałe antyperspiranty :) Pierwszym pytaniem mojego mężczyzny było: a czym tak ładnie pachniesz? Ten zapach jest delikatny, jednak zdecydowanie pobudza zmysły, długo utrzymuje świeżość, niezależnie od tego, jak bardzo się zmęczysz ;-)

Jako miłośniczka koloru czarnego, zapomniałam czym są białe ślady na ubraniach. Dove tak naprawdę ich nie zostawia! Jedyne co zostawia, to przyjemne uczucie pozytywnego nastawienia na cały dzień :)

Kulka również zdała test na szóstkę, jednak zapach jest już w tym przypadku mniej intensywny, białych plam na ubraniach ciągle brak :-)

Zanim zdążyłam użyć i przetestować Dove w sztyfcie, znalazłam go u Mamy u kosmetyczce... jest zachwycona a ja by go wypróbować musiałam po prostu go kupić :) Sztyft jest wygodny w użyciu, oczywiście śladów białych nie mam, co jest najważniejsze.

W każdym przypadku testowania czułam się pewna siebie, pachnąca i dumna, że przypadło mi w udziale opiniowanie produktów Dove. Polecam koleżankom, ich mamom, babciom, ich przyjaciółkom :) Dziękuję :)
 

Załączniki

  • CAM00369.jpg
    CAM00369.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 76
Kiedy każdego wieczoru kładę się do łóżka, nie mogę doczekać się poranka by znów móc użyć antyperspirantu Dove invisible Dry w sprayu. Test zaczęłam od niego właśnie.

Wcześniej do codziennej ochrony przed poceniem używałam Dove o zapachu cytrusów, jednak ten zdominował na stałe pozostałe antyperspiranty :) Pierwszym pytaniem mojego mężczyzny było: a czym tak ładnie pachniesz? Ten zapach jest delikatny, jednak zdecydowanie pobudza zmysły, długo utrzymuje świeżość, niezależnie od tego, jak bardzo się zmęczysz ;-)

Jako miłośniczka koloru czarnego, zapomniałam czym są białe ślady na ubraniach. Dove tak naprawdę ich nie zostawia! Jedyne co zostawia, to przyjemne uczucie pozytywnego nastawienia na cały dzień :)

Kulka również zdała test na szóstkę, jednak zapach jest już w tym przypadku mniej intensywny, białych plam na ubraniach ciągle brak :-)

Zanim zdążyłam użyć i przetestować Dove w sztyfcie, znalazłam go u Mamy u kosmetyczce... jest zachwycona a ja by go wypróbować musiałam po prostu go kupić :) Sztyft jest wygodny w użyciu, oczywiście śladów białych nie mam, co jest najważniejsze.

W każdym przypadku testowania czułam się pewna siebie, pachnąca i dumna, że przypadło mi w udziale opiniowanie produktów Dove. Polecam koleżankom, ich mamom, babciom, ich przyjaciółkom :) Dziękuję :)
 
reklama
Kiedy każdego wieczoru kładę się do łóżka, nie mogę doczekać się poranka by znów móc użyć antyperspirantu Dove invisible Dry w sprayu. Test zaczęłam od niego właśnie.

Wcześniej do codziennej ochrony przed poceniem używałam Dove o zapachu cytrusów, jednak ten zdominował na stałe pozostałe antyperspiranty :) Pierwszym pytaniem mojego mężczyzny było: a czym tak ładnie pachniesz? Ten zapach jest delikatny, jednak zdecydowanie pobudza zmysły, długo utrzymuje świeżość, niezależnie od tego, jak bardzo się zmęczysz ;-)

Jako miłośniczka koloru czarnego, zapomniałam czym są białe ślady na ubraniach. Dove tak naprawdę ich nie zostawia! Jedyne co zostawia, to przyjemne uczucie pozytywnego nastawienia na cały dzień :)

Kulka również zdała test na szóstkę, jednak zapach jest już w tym przypadku mniej intensywny, białych plam na ubraniach ciągle brak :-)

Zanim zdążyłam użyć i przetestować Dove w sztyfcie, znalazłam go u Mamy u kosmetyczce... jest zachwycona a ja by go wypróbować musiałam po prostu go kupić :) Sztyft jest wygodny w użyciu, oczywiście śladów białych nie mam, co jest najważniejsze.

W każdym przypadku testowania czułam się pewna siebie, pachnąca i dumna, że przypadło mi w udziale opiniowanie produktówDove. Polecam koleżankom, ich mamom, babciom, ich przyjaciółkom :) Dziękuję :)
 
Do góry