reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Apap w ciąży

O'laaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2021
Postów
710
Hejka, czy któraś z Was zażywała Apap w ciąży? Obecnie jestem w 38+2tc , całą ciążę dobrze się czułam , a od wczoraj mam jakiś zjazd bo coś niewyraźnie się czuje, pobolewają mnie kolana , biodra . I tak się zastanawiam czy mogę się wspomóc Apapem, tym bardziej że wieczorem mam wizytę u ginekolozki .
 
reklama
Apap jest dopuszczony w ciąży. Pamiętam tylko żeby z nim nie przesadzać. Ja osobiście wzięłam tylko jedna tabletkę raz w pierwszych tygodniach z powodu bólu zęba.
 
Apap jest dopuszczony w ciąży. Pamiętam tylko żeby z nim nie przesadzać. Ja osobiście wzięłam tylko jedna tabletkę raz w pierwszych tygodniach z powodu bólu zęba.
Co to znaczy „nie przesadzać”?
Paracetamol można stosować w ciąży, zgodnie z dawkowaniem wskazanym w ulotce. Nie ma żadnych dodatkowych ograniczeń.
 
Tylko Apap to raczej nie zadziała na ból kolan i bioder.... Moim zdaniem bez sensu go w tym przypadku brać...
 
Tylko Apap to raczej nie zadziała na ból kolan i bioder.... Moim zdaniem bez sensu go w tym przypadku brać..
Wiem, ale do tego mam taką "ciężka głowę", a przy starszym dziecku muszę jakoś funkcjonować. W sumie to mam taki dla dzieci Apap i dla dorosłych Apap extra.
 
reklama
Do góry