reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

aparat antyalergiczny

ustka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Listopad 2010
Postów
34
Witajcie drodzy rodzice.
Moja córeczka ma uczulenie na różnego rodzaju pyłki i cały czas bierze leki przecihistaminowe, najczęściej Zyrtec. Ostatnio przeszukując sklepy dla alergików znalazłam takie urządzenie. Producent mówi iż
"Sneezer Beam to wspaniały wynalazek. Daje podobny efekt to zażywania leku antyhistaminowego, ale go nie zawiera i nie wywołuje skutków ubocznych. Działa poprzez wysyłanie promieni podczerwonych do nozdrzy, hamując wytwarzanie histaminy."

Jak to jest? Czy faktycznie urządzenie może zastąpić leki, a co za tym idzie nie narażać dziecko na zbędną dawkę chemii? Ma któraś z Was używa coś takiego?
Pytałam już na innym forum, ale nikt nie używał czegoś takiego. Myślę że to nowość na polskim rynku, bo na zagranicznych stronach jest tego wiele, a u nas tylko garstka. Czy to jakaś bujda, czy jesteśmy znów daleko za murzynami i u nas o tym nie słyszeli?
cislog.istore.pl/pl/aparat-antyalergiczny-sneezer-beam.html
 
reklama
Do góry