reklama

Aparat fotografczny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2010' rozpoczęty przez She..., 30 Lipiec 2012.

1. She...

She... Fanka BB :)

Dziewczyny mam pytanie odnośnia aparatów. Jakie macie? Czy jesteście zadowolone.
    Muszę jakis kupić a nie moge się zdecydować który.
    Ma moze któras z Was Nikona? Coompixa?

2. E-lona

E-lona Fanka BB :)

Mój aparat jest stary, więc doradzać raczej nie będę, ale sama chętnie poczytam coś w tym temacie i dowiem się tego i owego, bo od jakiegoś czasu też chodzi mi po głowie taki zakup, z tym, że raczej coś małego, żeby dużo miejsca w torebce nie zajmowało (dobre zdjęcia też musi robić oczywiście).

3. reklama
  4. Baśka_28

Baśka_28 Fanka BB :)

she ja nie mam aparatu,zdjęcia robię sobie telefonem i nawet całkiem wychodzą :sorry:
    Może coś kiedyś kupię jakiś i także chętnie poczytam :-p

5. E-lona

Mnie z komórki kiepskie fotki wychodzą jeśli chodzi o jakość zwłaszcza te robione z lampą. A poza tym jakos wolno łapie i potem dużo zdjęć jest rozmazanych. Zdecydowanie wolę zwykły aparat.

Może zamieścimy w tym wątku też jakieś porady jak robić dobre zdjęcia/obrabiać? Sama jestem ciekawa jak Alicja je tak ładnie rozmieszcza z ramkami.

6. ikaa29

ikaa29 Fanka BB :)

O właśnie dobry pomysł z tym wątkiem.Ja mam Panasonica małego ale marzy mi się większy i lepszy a i tak najwięcej zdjęc robię telefonem tylko fakt czasami rozmazane wychodzą no ale coż na dobry sprzęt trzeba mieć kaskę.

7. Baśka_28

ikaa mi się rozmazują jak mały się poruszy ale co przekonaj dziecko że ma chwilkę stać w miejscu:confused2:

8. E-lona

Baśka u mnie takie przekonywanie nic nie daje najczęściej i czymś rusza i mam np ręce,nogi, głowę rozmazaną.

9. ikaa29

ikaa29 Fanka BB :)

U mnie to samo stój,poczekaj,a zobacz to i tamto a i tak rozmazane ale czasami się uda.

10. reklama
  11. Baśka_28

E-lona,ikaa no właśnie dlatego mówię dziecka raczej nie przekonasz:sorry:

12. E-lona

Naprawdę? :confused: Jakos się tego nie mogę doczytać, ale co się dziwić skoro oczy już młode nie są.

Poleć forum