reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Apel o porządek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

sugar_and_spice

matka Króla
Dołączył(a)
10 Styczeń 2007
Postów
1 894
Miasto
Pomorze
Od jakiegoś czasu obserwuję na naszym październikowym forum totalny bałagan. W poszczególnych wątkach tematycznych toczą się dyskusje, o za przeproszeniem dupie Maryni i odnalezienie sensu danego wątku jest praktycznie wyczynem karkołomnym. I tak np. w wątkach o karmieniu, obawach, formie, galerii toczy się nie związana z tematem dyskusja o tym kto jakie piwo lubi, jakie majtki są najwygodniejsze, a które bardziej cisną, a w międzyczasie dwie panie toczą między sobą totalnie prywatną dyskusję, która notabene powinna odbywać się na PW, bo nie dotyczy nikogo innego.

Mamy wątek główny, gdzie można pisać co się chce i o czym się chce. Dlaczego tam nie toczyć dyskusji "pobocznych"?

Ja nie twierdzę, że sama jestem bez winy, ale wiem, że ostatnio ciężko mi poruszać się po forum, a przede wszystkim czytać je i odnajdywać istotne informacje, bo szukając ratunku dla obgryzionych cycków na 2 stronach znajduje 2 posty o cyckach, a reszta to wywody na temat preferencji browarniczych niektórych z nas.

Myślę, że byłoby nam łatwiej, gdyśmy choć trochę dbały o porządek. Nie jest moim zamiarem wprowadzenie jakiegoś sztywniactwa, tylko omijanie wątków tematycznych poprzez czcze dyskusje.

Jeśli się ze mną nie zgadzacie, zrozumiem i się zamknę.

P.S. Nie czepiajcie się moich przykładów ;-) nie mam głowy do szukania bardziej wyrafinowanych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
faktem jest też ze o gustach się nie dyskutuje (jeśli chodzi o Twój przykład piwny). Wybacz. Obiecuję poprawę.
 
Prosiłam, żebyście nie patrzyły na przyklad, ale na sens tego co napisałam (jeśli w ogole taki jest).
Sama czasami piszę nie na temat, ale pomyślalam, że może warto trochę przystopowac w tematach konkretnych a wygadywac się na głównym. Mamy wątek zakupowy, a ostatnio tematy zakupów przewijają się i w galerii i w cyckarnii. Zaczyna nam się robic wszędzie dyskusja ogólna, to po co wątki...o to mi chodzi.
 
i jeszcze jedno - mamy co najmniej trzy wątki z listą październikówek, ten główny już chyba zupełnie nieaktualny.
jestem za tym, żeby skasować i zostawić jedną listę - może tą loliszy?

może też "odkleić" opowieści z porodówek i gorącą linię?
 
Ostatnia edycja:
opowiesci z porodowek bym zostawial bo mimo wszystko fajnie to sie czyta:))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry