reklama

Apel o porządek

Temat na forum 'Archiwum mam październikowych'10' rozpoczęty przez sugar_and_spice, 24 Listopad 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sugar_and_spice

sugar_and_spice matka Króla

Od jakiegoś czasu obserwuję na naszym październikowym forum totalny bałagan. W poszczególnych wątkach tematycznych toczą się dyskusje, o za przeproszeniem dupie Maryni i odnalezienie sensu danego wątku jest praktycznie wyczynem karkołomnym. I tak np. w wątkach o karmieniu, obawach, formie, galerii toczy się nie związana z tematem dyskusja o tym kto jakie piwo lubi, jakie majtki są najwygodniejsze, a które bardziej cisną, a w międzyczasie dwie panie toczą między sobą totalnie prywatną dyskusję, która notabene powinna odbywać się na PW, bo nie dotyczy nikogo innego.

Mamy wątek główny, gdzie można pisać co się chce i o czym się chce. Dlaczego tam nie toczyć dyskusji "pobocznych"?

Ja nie twierdzę, że sama jestem bez winy, ale wiem, że ostatnio ciężko mi poruszać się po forum, a przede wszystkim czytać je i odnajdywać istotne informacje, bo szukając ratunku dla obgryzionych cycków na 2 stronach znajduje 2 posty o cyckach, a reszta to wywody na temat preferencji browarniczych niektórych z nas.

Myślę, że byłoby nam łatwiej, gdyśmy choć trochę dbały o porządek. Nie jest moim zamiarem wprowadzenie jakiegoś sztywniactwa, tylko omijanie wątków tematycznych poprzez czcze dyskusje.

Jeśli się ze mną nie zgadzacie, zrozumiem i się zamknę.

P.S. Nie czepiajcie się moich przykładów ;-) nie mam głowy do szukania bardziej wyrafinowanych.

Ostatnia edycja: 24 Listopad 2010
  2. josefin

josefin Fanka BB :)

racja!;-)

3. reklama
  4. natolin

natolin Moderator

dla mnie jest OK jak jest, ale dostosuję się

5. dobranocka

dobranocka podwójna październikówka!

faktem jest też ze o gustach się nie dyskutuje (jeśli chodzi o Twój przykład piwny). Wybacz. Obiecuję poprawę.

6. DZIULKA78

DZIULKA78 uzalezniona od BB

haha:)))))) jakas aluzja do mnie??? postaram sie nie mieszac:p

7. sugar_and_spice

sugar_and_spice matka Króla

Prosiłam, żebyście nie patrzyły na przyklad, ale na sens tego co napisałam (jeśli w ogole taki jest).
    Sama czasami piszę nie na temat, ale pomyślalam, że może warto trochę przystopowac w tematach konkretnych a wygadywac się na głównym. Mamy wątek zakupowy, a ostatnio tematy zakupów przewijają się i w galerii i w cyckarnii. Zaczyna nam się robic wszędzie dyskusja ogólna, to po co wątki...o to mi chodzi.

8. dobranocka

dobranocka podwójna październikówka!

Może trzeba założyć wątek "o dup..ie Maryni"? :p

9. ulisia

ulisia chustomama :)

i jeszcze jedno - mamy co najmniej trzy wątki z listą październikówek, ten główny już chyba zupełnie nieaktualny.
    jestem za tym, żeby skasować i zostawić jedną listę - może tą loliszy?

może też "odkleić" opowieści z porodówek i gorącą linię?

Ostatnia edycja: 21 Grudzień 2010
  10. reklama
  11. DZIULKA78

DZIULKA78 uzalezniona od BB

opowiesci z porodowek bym zostawial bo mimo wszystko fajnie to sie czyta:))

12. ulisia

ulisia chustomama :)

ale ja nie chcę ich kasować, tylko odkleić

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum