reklama

Apel o porządek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama

Efa

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz / Starogard Gd.
Rozwiązania
0
Jakie "mieć co wspominać"??? Nieraz wraca się do starych tematów, nie po to, żeby mieć co wspominać. Zresztą nie pisze się na forum, żeby za pół roku wszystko zniknęło. A temat Sugar był bardzo pomocny.
Sama moderuję inne forum już 6 lat i nie usuwamy niczego. Co najwyżej zamykamy tematy, które automatycznie spadają na koniec listy. Potem jak się czegoś szuka, to wyszukiwarka uwzględnia i takie tematy.
Wywalanie czegokolwiek to bzdura. To nie jest domowy serwerek, na którym nie mieszczą się wiadomości!!!

onesmile

Świat według Pafffcia
Miasto
Daleko,daleko, za górą, za rzeką :-)
Rozwiązania
0
A ja jestem za archiwizacja wspomnianych tematow. Tzn zrobic tak, zeby kazda z nas miala do nich dostep kiedy zechce, a jednoczesnie,zeby nie pokazywaly sie na gorze listy. Nie wiem,czy sie dobrze wyrazilam ;-/

mała_mi88

30.09.2010; 3970g; 58cm
Miasto
Miasto smoka :)
Rozwiązania
0
Ja też jestem za tym żeby każda z nas w chwili gdy będzie chciała powrócić do "starego" tematu mogła to zrobić. Szkoda byłoby cokolwiek usuwać bo jednak wszystkie tworzyłyśmy to forum i dużo serca w to włożyłyśmy.
Tak jak pisały dziewczyny wyżej, może tematy starsze zamknijmy i w ten sposób znajdą się na dole listy, ale Będą w ten sposób dostępne dla każdej z nas.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.